Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Altcoin Haberleri Yeni Duyurulan Bu Kripto Para Birimi Büyük Heyecan Uyandırdı!

Yeni Duyurulan Bu Kripto Para Birimi Büyük Heyecan Uyandırdı!

ABONE OL:google-news

Topluluk üyelerine dağıtılacak olan SatoshiStreetBets’in resmi kripto para birimi SatoshiSwap duyuruldu.

Bilindiği üzere SatoshiStreetBets, geçtiğimiz haftalarda GameStop’un fiyatını yükseltmeyi başaran ve çok ses getiren WallStreetBets grubunun alt grubu olarak oluşturulmuştu. Bu grup da tıpkı WallStreetBets gibi kısa sürede bünyesine birçok insanı toplamayı başardı. Topluluk şimdi de kendilerine ait bir token çıkarma hazırlığı yapıyor: SatoshiSwap (SAS).

Reddit üzerinden yapılan duyuruda, şu ifadeler  kullanıldı:

“Kripto ticaret topluluğumuz inanılmaz bir popülerlik patlaması yaşadı. Kısa bir süre içinde çok sayıda aboneye ulaştık ve tüm dünyadaki haber yayınlarında (CNBC, New York Post, Cointelegraph, Yahoo Finance, Forbes birkaç isim) yer aldık. Ve hala büyüyoruz. Bu sadece başlangıç!”

Duyurunun devamında proje hakkında bilgilendirmeler yapıldı:

“Bu yüzden bugün, popüler UniSwap ve SushiSwap projelerinden ilham alan ve SatoshiStreetBets üyeleri için yapılmış bir kripto para birimi ve DAO olan SatoshiSwap’in ilk geliştirilmesini duyurmaktan gurur duyuyoruz.”

Token’ın şu nedenlerden ötürü başlatıldığı ifade edildi:

  • Merkezi olmayan borsa (dex) pazarı, çılgınca başarılı ve kazançlı olacak şekilde şekilleniyor. Yine de ele alınması gereken göze çarpan sorunlar var, yüksek gas ücretleri, ölçeklenebilirlik sorunları, birlikte çalışabilirlik eksikliği, marj ticareti eksikliği vb. Bir fark yaratabilir ve kendi perspektiflerimizi sunabiliriz.
  • Bir trader topluluğu olarak, her zaman bizi birleştirecek, hepimizin geride toplanıp tüm desteğimizi sunabileceğimiz bir token arıyoruz. İşte burada. Ve topluluğun dahil olabileceği pek çok yol var.

Bu arada, bir uyarıda da bulunuldu:

“SatoshiSwap şu anda mevcut değildir ve hiçbir yerde satılmamaktadır. Birincil duyurular için tek güvenilir yer Discord’umuz (discord.gg/SatoshiStreetBets) ve Twitter’ımızdır (@SatoshiSwapHQ) ve şu anda SatoshiSwap ekibinde resmi olarak bulunan tek moderatör, kurucumuz u/little-eagle. Lütfen dikkat edin Bizimle hiçbir bağlantısı olmayan sahte bir Telegram grubu var, bu konuda söyledikleri yanlış. Bu gruptan ayrılıp gerçek gruba katılmanızdan memnun oluruz (t.me/SSBtalk).”

Token’lar Nasıl Dağıtılacak?

SatoshiSwap token’ının ilk lansmanı önümüzdeki 2 hafta içinde olacak (kesin tarih yakında açıklanacak).  Adil ve eşit dağıtımın önemli olduğu ifade ediliyor bu nedenle token’lar 3 farklı şekilde dağıtılacak:

  • SatoshiStreetBets’te orijinal içerik katkıda bulunanlar (gönderim sonrası), içeriklerinin aldığı olumlu oyların miktarına orantılı bir tahsis alacak
  • Sushiswap/Uniswap kullanıcılarına airdrop yoluyla
  • Likidite madenciliği (token’lar belirli havuzlara likidite sağlayanlara dağıtılacaktır)

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe, 1989 yılında İzmir’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe, mezun olduğundan beri medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto paralara olan ilgisi nedeniyle, bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Coinkolik.com'da editör olarak kripto ile ilgili yazıları paylaşıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar