Yükleniyor...

Yeni Ortaklık Haberi Popüler Altcoin’in Yükselmesini Sağladı

Dash'in aynı isimdeki yerel token'ının fiyatı, trader'ların patlayan "DeFi" alanına girişini değerlendirerek son 2 günde ciddi bir yükseliş kaydetti.

sert dususten en cok defi tokenlari etkilendi

Dash’in aynı isimdeki yerel token’ının fiyatı, trader’ların patlayan “DeFi” alanına girişini değerlendirerek son 2 günde ciddi bir yükseliş kaydetti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Pazartesi günü yapılan bir duyuruya göre, merkezi olmayan özerk firma, merkezi olmayan finansmana erişmek isteyen kullanıcılar için hisseli token’lar oluşturan bir protokol olan StakeHound ile bir ortaklık kurdu. İkili, DASH sahiplerinin kripto paralarını stakedDASH adlı “wrapped” ERC20 kripto para birimi için stake etmelerini sağlayacak.

Kullanıcılar, UniSwap, Curve, Aave ve diğerleri dahil olmak üzere merkezi olmayan borsalar aracılığıyla stakedDASH ticareti yapabilecekler. Aynı zamanda, DASH’lerini StakeHound havuzunda stake edere getiri elde edecekler, bu da daha fazla stakedDASH ödülü anlamına gelecek.

Teklif, gelir getirici bir Masternode oluşturmak için 1000 adet DASH’i yatırma yükünü kaldırmayı amaçlamaktadır. StakeHound, stakedDASH’daki getirileri kazanmak için en az 1 DASH talep eder. Dash projesinin pazarlama müdürü Mark Mason, ortaklık ile hem DASH hem de DeFi kullanıcıları birbirlerinin pazarlarına erişim sağlayacağını söyledi.

DASH Fiyatında Yükseliş Yaşandı

Haber, DASH için iyimser bir satın alma duygusu yaratmaya yardımcı oldu. Kripto para birimi Pazartesi günü 67 dolara yakın bir seviyeden işlem görüyordu ancak gün içinde 79.70 dolara kadar yükseldi. Görünüşe göre, trader’lar bu haberi hızlıca değerlendirdi. CoinMarketCap verilerine göre Dash, yazının yazıldığı sırada 72.40 dolardan işlem görüyordu.

Bu arada, trade edilebilir stake halindeki DASH token’ındaki getirileri geri getirme beklentisi, sözde “yield farming”in kullanım durumunu ekledi. Mason, konuyla alakalı olarak şu ifadeleri kullandı:

“Dash, DeFi için ek bir rampa sağlar. Bu, DeFi kullanıcılarının DeFi token’larını Dash için takas etmelerine ve bu token’ları gerçek dünyada harcamalarına ve kullanmalarına olanak tanıyor.”

DASH Teknik Görünüm

DASH’ın en son yükselişi, kısa vadeli bir azalan trend çizgisinin üzerine çıkmasına yardımcı oldu. Yukarı yönlü güçlü hareket, kripto para biriminin yükseliş hedefini 87 dolara çıkarmasına izin verdi. Bu arada, yerel veya genişlemiş yüksek seviyelere yakın yenilenen bir satış baskısı, DASH/USD döviz kurunu, artık destek görevi görecek olan Azalan Trend Çizgisine doğru aşağı yönlü çekebilir. O zaman bile, parite bir destek seviyesi olan 65 dolarda bir toparlanma girişiminde bulunabilir. Aşağı yönlü hareket devam ederse DASH, 60 dolara kadar gerileyebilir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x