Yükleniyor...

Yeni Ortaklıkla Yüzde 17 Yükselen Chainlink (LINK) Daha Fazlasını Vaat Ediyor

Chainlink (LINK), son ortaklıktan sonra yüzde 17 fiyat artışı gösterirken, trader'lar kripto para fiyatı hakkında yükseliş tahminleri yapıyor.

chainlink link

Chainlink (LINK), son ortaklıktan sonra yüzde 17 fiyat artışı gösterirken, trader’lar kripto para fiyatı hakkında yükseliş tahminleri yapıyor.

Chainlink (LINK), 2019’un sonunda birkaç fiyat artışı gösterdiğinden, piyasadaki favori kripto paralardan biri oldu. Şimdi kripto para yüzde 17’lik bir artış kaydetti ve trader’lar iyimser bakış açılarıyla daha fazla büyüme öngörüyor.

Chainlink (LINK) 2key Network İle Anlaşma İmzaladı

LINK fiyat artışının arkasındaki olası bir neden, Chainlink’in 2key Network ile 3 Ocak’ta açıklanan yeni ortaklık haberi olarak görülüyor. 2key Network, Katman-2 ölçeklenebilirlik çözümü ve Smart Links (Akıllı Bağlantılar) oluşturan platformdur. Ortaklığın bir sonucu olarak, Chainlink bir Ağ gezgini olarak entegre edilmiştir.

2key Network, yeni işbirliği hakkında şunları söyledi:

Bu entegrasyonun ilk avantajı, 2key Network’ün Smart Link’ini kullanan müşterilerin artık üyelere ödemeler ve pazarlama/reklamcılık performansı sunmak için Oracle’ın Chainlink teknolojisini kullanabilmeleridir.

Chainlink, zincir dışı veri feed’lerini ve diğer hizmetlerini 2key Network’ün (özel kişi veya şirket) tüm kullanıcılarına sunacak. Özellikle, her iki şirket de 2key Network tarafından oluşturulan Smart Links’de güçlerini birleştirmeyi planlıyor.

Trader’lar LINK’te Yükselişte

Kripto para trader’ları, LINK fiyatının daha da yükselmesi konusunda iyimserken, kripto para daha önce yapılan bazı tahminleri zaten aştı.

Kripto para analisti olan @CryptoButcher1, birkaç gün içinde kripto para başına fiyatının 2 dolardan çok daha fazla artabileceğine inanıyor


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x