Yükleniyor...
Sponsored

Yeni Proje zkSync, Hazırlıklarını Tamamlıyor

Ethereum ölçeklendirme platformu zkSync, mainnet için ay sonunu işaret ederken, airdrop iddialarını yalanladı.

Yeni Proje zkSync Gelismeleriyle Gundemde Yer Edindi

Ethereum ölçeklendirme platformu zkSync, mainnet için ay sonunu işaret ederken, airdrop iddialarını yalanladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Geçtiğimiz yıl geliştirilmeye başlanan zkSync projesi, kripto para yatırımcılarının yoğun ilgisini çekmeyi başardı. Ethereum ölçeklendirme platformu, ZK-Rollup teknolojisiyle yeni bir boyut açmak istiyor. Projenin arkasındaki şirket Matter Labs, geliştirme aşamasının tamamlanmasının ardından mainnet’in devreye gireceğini aktardı.

zkSync Kripto Piyasasında Güçlü Adımlar Atıyor

Matter Labs, zkSync projesinin geliştirilmesi ve toparlanması için Kasım ayında finansman turuna çıktı. B serisi bir finansmandan 50 milyon dolar toplayarak dikkatleri üzerine çekti.

Aldığı güçlü fonlar ve destekler ile birlikte şirket, zkSync için yoğun mesai harcadı. Kurulacak ana ağ ile birlikte platform, ZK-Rollup teknolojisiyle Ethereum akıllı sözleşmelerini tam olarak destekleyecek. Bu desteği, zk-EVM adlı bir ortam aracılığıyla sağlayacak.

Popüler proje, uzun süren bekleyişin ardından mainnet‘ini ay sonuna doğru yayınlayacağını duyurdu. Ana ağın lansmanında, projenin şimdiye kadar yaptıkları ve yapacakları da yer alacak.

Ayrıca Matter Labs‘ın yöneticisi, zkSync’in tokenomiklerini Kasım ayının başında açıklayacağını bildirdi. Yönetici Steve Newcomb, belirteçler hakkındaki merakların, önümüzdeki ayın başında karşılanacağını aktardı. Ayrıca platform kullanıcılarına ücretsiz airdrop dağıtılacağı iddialarına değinen Newcomb, bunların sadece bir söylenti olduğunu dile getirdi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x