Yükleniyor...

Yeni Scam Projesi Olabilir Dikkat: ChatGPT NFT’leri!

Scam proje oluşturucuları için yeni bir hareket başladı, popülerliği giderek artan ChatGPT entegreli üretilen NFT'ler duyuruldu.

alarm

Scam proje oluşturucuları için yeni bir hareket başladı, popülerliği giderek artan ChatGPT entegreli üretilen NFT’ler duyuruldu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Özellikle son günlerde popülerliği giderek artan ChatGPT, scam proje oluşturucularının radarına girmiş durumda. Geçtiğimiz günlerde dikkat çeken bir Twitter hesabı garip bir şekilde açıklamalarda bulundu. İddialara göre NFT‘lerin gözde platformu OpenSea üzerinden, yatırımcılar yalnızca 470 dolar karşılığında konuşabilme yeteneğine sahip “canlı NFT” oluşturabilcekler.

ChatGPT NFT’leri için Kullanıcılar Endişeli

image of hand holding an ai face looking at the words chatgpt openai

ChatGPT‘nin giderek ün kazanması, kripto sektörünün de dikkatini çekmiş durumda. Kullanıcılar yavaş yavaş ChatGPT ile kripto, blockchain ve NFT teknolojisini entegre etmeye başladı. Twitter üzerinden yayınlanan yazılar doğrultusunda, ChatGPT ile uyumlu NFT‘ler piyasa sürüldü. 470 dolar karşılığında satın alınabilecek bu NFT‘ler, konuşabilme yeteneğine sahip olan “canlı NFT” şeklinde nitelendirildi.

NFT yatırımcılarının çoğunluğu ise bu konuyu “scam” olarak nitelendirmiş durumda. Sosyal medya üzerinden büyük dikkat toplayan bu gelişme, aynı zamanda da NFT yatırımcılarında büyük korku uyandırdı. NFT’ler üzerinde gelip geçici trendler, piyasası ciddi anlamda değiştirebiliyor. NFT yatırımcıları ise, ChatGPT entegreli NFT’lerin üretimi konusunda şuan için endişeli görünüyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x