Yükleniyor...
Sponsored

Yeni Tron (TRX) Ödeme Sistemi Poppy Duyuruldu!

Dünyanın dört bir yanındaki mağazaların TRX'i kabul etmesini sağlayacak şekilde tasarlanmış yeni Tron ödeme sistemi Poppy duyuruldu.

TRON Poppy

Dünyanın dört bir yanındaki mağazaların TRX’i kabul etmesini sağlayacak şekilde tasarlanmış yeni Tron ödeme sistemi Poppy duyuruldu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Poppy olarak adlandırılan ödeme platformu Clover ile çalışıyor. Clover, Visa ve Mastercard gibi ödeme şekillerini kabul etmek için kullanımları depolayan popüler bulut tabanlı satış noktası yazılımı. Poppy uygulamasını indiren Clover kullanıcıları Tron (TRX) ve diğer Tron para birimleri ile işlem yapabilecekler.

Poppy, ödemeleri kredi kartının görünümü ve hissi olan, ancak TRX ve diğer Tron kripto para birimleri için bir ödeme yöntemi olarak kullanılabilen TronCard’larla kabul edecek. Ödeme sistemi ile genel Tron cüzdanları da destekleniyor.

Poppy, halk tarafından finanse edilmek üzere DApp’lere oy vermesi gereken kitlesel kaynaklı Tron tabanlı DApp hızlandırıcısı olan Sesameseed tarafından geliştiriliyor.

Clover, kripto para birimlerinin “oluşturulmasına veya satılmasına” izin vermese de geliştirici Sesameseed, üçüncü taraf geliştiricilerin, ön ödemeli kartlar, maaş kartları, mobil cüzdanlar ve benzeri ürünler sağlayarak kripto para işlemlerini kolaylaştıracak uygulamalar oluşturmasına izin verdiğini söylüyor.

Proje şu anda POS sistemini ve TronCard’ı oluşturmak için Sesameseed ve Tron topluluklarından 240.000 dolar destek istiyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x