Anasayfa Haberler Yeni Tron (TRX) Ödeme Sistemi Poppy Duyuruldu!

Yeni Tron (TRX) Ödeme Sistemi Poppy Duyuruldu!

Dünyanın dört bir yanındaki mağazaların TRX’i kabul etmesini sağlayacak şekilde tasarlanmış yeni Tron ödeme sistemi Poppy duyuruldu.

Poppy olarak adlandırılan ödeme platformu Clover ile çalışıyor. Clover, Visa ve Mastercard gibi ödeme şekillerini kabul etmek için kullanımları depolayan popüler bulut tabanlı satış noktası yazılımı. Poppy uygulamasını indiren Clover kullanıcıları Tron (TRX) ve diğer Tron para birimleri ile işlem yapabilecekler.

Poppy, ödemeleri kredi kartının görünümü ve hissi olan, ancak TRX ve diğer Tron kripto para birimleri için bir ödeme yöntemi olarak kullanılabilen TronCard’larla kabul edecek. Ödeme sistemi ile genel Tron cüzdanları da destekleniyor.

Poppy, halk tarafından finanse edilmek üzere DApp’lere oy vermesi gereken kitlesel kaynaklı Tron tabanlı DApp hızlandırıcısı olan Sesameseed tarafından geliştiriliyor.

Clover, kripto para birimlerinin “oluşturulmasına veya satılmasına” izin vermese de geliştirici Sesameseed, üçüncü taraf geliştiricilerin, ön ödemeli kartlar, maaş kartları, mobil cüzdanlar ve benzeri ürünler sağlayarak kripto para işlemlerini kolaylaştıracak uygulamalar oluşturmasına izin verdiğini söylüyor.

Proje şu anda POS sistemini ve TronCard’ı oluşturmak için Sesameseed ve Tron topluluklarından 240.000 dolar destek istiyor.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için bizi Twitter’da ve Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram grubumuza katılın!

Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapan, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı seven, araştırmacı, teknoloji aşığı Mekatronik Mühendisi.

Yorum Yapın

Haftanın Öne Çıkan Başlıkları

Anlık Piyasa Verileri

-
54.202,191.94%