Yükleniyor...

Yeni WordPress Eklentisi ile Herkes Kripto Para Oluşturabilecek

Draper Goren Holm, WordPress için oluşturulan bir eklenti ile site sahiplerinin merkeziyetsiz kripto para borsası oluşturabileceklerini açıkladı.

wordpress eklentisi ile kripto para oluşturulacak

Draper Goren Holm, WordPress için oluşturulan bir eklenti ile site sahiplerinin merkeziyetsiz kripto para borsası oluşturabileceklerini açıkladı.

Blockchain girişim hızlandırıcısı Draper Goren Holm, WordPress platformu üzerinde, merkezi olmayan kripro para borsası oluşturmayı mümkün hale getiren bir eklentinin duyurusunu yaptı. Bugün yapılan açıklamaya göre eklenti “sadece mühendisler için değil, herkes için kendi kripto para birimi borsasını başlatmanın en kolay yolu.”

WordPress Eklentisini Herkes Kullanabilecek

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Konuyla ilgili olarak konuşan Tim Draper, şu ifadeleri kullandı: “Sadece mühendisler değil artık herkes ekibimizin yaptığı eklentiyi kullanarak WordPress’te kendi kripto borsalarını başlatabilir.”

Eklenti ile, web siteleri artık kullanıcıların kripto para birimi, token ve stablecoin listesi ile işlem yapmalarına izin veren bir borsaya  sahip olabilir. Aynı zamanda, web sitesi sahibi bu hizmeti sunduğu için para kazanabilir.

Bir DeFi Oluşturma Hizmeti

Eklentinin arka planında, merkezi olmayan finans uygulamaları programlama arayüzü olan bir API var. Merkezi olmayan finans altyapısı (DeFi) üzerinde işlemlerin bir araya gelmesi için de Totle kullanılıyor. Bu hizmetin API’sini kullanarak eklenti, DeFi ekosistemindeki en iyi döviz fiyatlarını arıyor ve hangisinin kullanılacağını seiyor.

Draper Goren Holm kurucu ortağı Alon Goren, WordPress platformunun seçilme neden olarak da ezici popülaritesini gösterdi. Goren; şunları söyledi:

“WordPress web’in yüzde 35’ine güç veriyor ve herkesin web sitelerine güç vermesi için inkar edilemez şekilde en kolay, en özelleştirilebilir çözüm.”

DeFi alanı giderek artan oranda dikkate değer gelişmeler görüyor. Blockchain firması Trustology’nin CEO’su geçtiğimiz günlerde DeFi protokollerinin kısa sürede etkili bir şekilde ölçeklendirilirse dünyanın baskın likidite havuzu olarak ortaya çıkabileceğine inandığını söyledi.