Anasayfa Uzman Haberleri Yerli Analist Rookie'den Bitcoin Sitemi: "Satoshi'nin Vizyonu Bu Değil"

Yerli Analist Rookie’den Bitcoin Sitemi: “Satoshi’nin Vizyonu Bu Değil”

ABONE OL:google-news

Yerli kripto para topluluğunun önde gelen isimlerinden yatırımcı ve analist Rookie (@altcoinrookie), lider kripto para biriminin gün içerisindeki dalgalı hareketlerine sitemde bulunarak gün içinde bir tweet attı:

“Satoshi’nin vizyonu bu değil.”

Topluluğun önde gelen bir başka ismi Selcoin ise; Rookie’nin bu sitemine şöyle bir yanıt verdi:

“Tokatlayanların arasına girenler, arada bir iki tokat da onlar yerler.”

Ünlü analistin bu tweet’ine takipçileri de yanıt vermekte gecikmedi. Kimi yorumlar Bitcoin’in yaşadığı bu duruma anlam veremezken, kimisi de Bitcoin’in artık güvenilirliği kalmadığını belirtti. Bazı yorumcular da Satoshi’nin vizyonunu kimsenin umursamadığını belirtti.

“Anonimlik Bir Satoshi Geleneğidir”

Satoshi’den bahsetmişken, bugün Satoshi ile ilgili tweet atan bir başka isim de Selcoin’di. SPK’nin kripto para dolandırıcılarına verdiği cezalara atıf yapan Selcoin, şunları belirtti:

“Anonimlik bir Satoshi geleneğidir kripto paralarda. Anonim hesaplara zıt değerlendirmeler yaparken ekmeğini yediğiniz Bitcoin’in yaratıcısının anonim bir karakter olduğunu unutmayın. Kanuni durumlar anonim tanımaz, hemen bulunur. Kimliğin belli olması kişiyi güvenilir yapmaz.”

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Türkan Babacan
Türkan Babacanhttps://www.coinkolik.com
Uzun yıllardır İngilizce dilinde çevirmenlik, tercümanlık, bakanlıklarda proje danışmanlıkları yapan Türkan, aynı zamanda iyi düzeyde İspanyolca da bilmektedir. Şimdilerde hukuk eğitimi görmekle beraber, çok yönlü olmayı sevmekte, bir süredir kripto para birimi alanında çeviri ve haberler üzerine uzmanlaşmaya çalışmaktadır. Bu disiplinleri birleştirerek bilişim hukuku üzerine bir yüksek lisans eğitimi hedeflemektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bizi Takip Edin

914BeğenenlerBeğen
404TakipçilerTakip Et
17,285TakipçilerTakip Et
560AbonelerAbone

Öne Çıkan Başlıklar