Yükleniyor...

Yerli Kripto Para Analisti Kripto Levent’ten Altcoin Analizleri

Popüler yerli analist Kripto Levent (@kriptolevent) takipçilerinden gelen istekler doğrultusunda hazırladığı kripto para analizlerini Twitter hesabından paylaştı.

nlü analistten altcoin analizleri

Popüler yerli analist Kripto Levent (@kriptolevent) takipçilerinden gelen istekler doğrultusunda hazırladığı kripto para analizlerini Twitter hesabından paylaştı. XRP, ETC, Matic, ALGO, IOTA gibi kripto para birimleri hakkında açıklamalarda bulunan başarılı analist, şu değerlendirmeleri takipçilerine sundu:

Chainlink (LINK)

Analist, LINK için 7.21’in sağlam bir direnç olduğunu dile getirdi. Analist şu ifadeleri kullandı:

“LINK’teki ralli belki biraz BTC’nin ralliye başlaması ile dinlenme evresine girebilir. Özellikle 4.98 seviyesini önemsiyorum. Ama yok ben devam etmeyi seçiyorum derse 7.21 sağlam bir direnç dostlar. Short-Long açan varsa stoplarını dikkatli ayarlamalı.”

Ripple (XRP)

Başarılı analist XRP hakkında değerlendirmelerde bulunarak, şu ifadeleri kullandı:

“XRP’de spottan alım yapacaklar dikkatli olmalı tam bir direnç bölgesinde, Pozisyonu olanlar ise ortadaki fiyatı takip etmeli belki biraz kâr realizasyonu iyi olabilir. Kırarsa yukarıdaki fiyata yürüyebilir kırarsa. Kıramazsa aşağıdaki fiyat bekliyor muhtemelen.”

Algorand (ALGO)

Analist son zamanlarda popüler hale gelen kripto para birimi ALGO için de bir grafik paylaştı. Kripto Levent şu ifadeleri kullandı:

“#algo kanalın içine dönmüş tekrar hoş gelmiş sefalar getirmiş. Muhtemel hedefler grafikteki gibidir. Ayrıca yatırım tavsiyesi değildir.”

TomoChain (TOMO)

Kendine has bir kitlesi olan bir diğer kripto para birimi TomoChain (TOMO) hakkında analizde bulunan Kripto Levent, şu ifadeleri kullandı:

“#tomo ATH yapacak iken karşısına sağlam bir direnç çıkmış.  Alttaki fiyatta biraz nefeslenmeli bence. İşleme girilecekse eğer bu yukarıdaki fiyatın kırıldığı gözlenmeli.”

tomo

Matic Network (MATIC)

Popüler analist MATIC için şu yorumlarda bulundu: “MATIC için 0.02274 çok güzel bir dönüş bölgesi olabilir. Broadening Wedge de çalıştırabilir. Fakat onu çalıştırması ciddi satış anlamına gelir. Orada biraz şaibeye düşürüyor insanı ama en azından alttaki fiyat takip edilebilir yükselişe devam etmeyeceği konusunda karar vermek için.”

Ethereum Classic (ETC)

Ethereum Classic için bir grafik paylaşan Kripto Levent, ETC’nin grafikte yukarıda yer alan fiyatı denemek istediğini ifade ediyor. Ona göre kripto para birimi bu amacında da yolu yarılamış durumda.

Komodo (KMD)

Komodo hakkında konuşan analist, şu değerlendirmelerde bulundu:

“#kmd askıda kalmış gibi görünse de yukarıdaki fiyata yürüme çabası var bence. Sadece şu anki fiyatın üstüne atması lazım kendini ma50 engel oluyor. Fakat bugünlerde dikkatli olmak lazım. Alttaki fiyat minik bir destek en alttaki ise çok sağlam bir destek.  Kırılırlar ise şelale.”

Waves (WAVES)

Analist, Waves’te de yönün yukarı olduğunu dile getirerek, şunları söyledi: “Waves’de alttaki fiyatı yani yeşili koruduğu sürece yön yukarı diyebiliriz. Fakat önündeki direnç önemli orayı kırması durumunda en üstteki fiyata yürüyecektir.”

Analist, tüm bu analizleri için “yatırım tavsiyesi değildir” uyarısında da bulundu.