Anasayfa Borsalar Yerli Kripto Para Borsası Koineks Beklenmedik Bir Şekilde Bakıma Alındı!

Yerli Kripto Para Borsası Koineks Beklenmedik Bir Şekilde Bakıma Alındı!

CoinMarketCap’in verilerine göre, günlük ortalama 500-550 bin dolarlık bir hacme sahip olan yerli kripto para borası Koineks beklenmedik bir şekilde bakıma alındı.

Borsa Twitter’dan yaptığı açıklamada kısa süreli bir bakım çalışması yapıldığı bilgisini paylaştı. Borsanın yaptığı açıklama şu şekilde:

Son bir saattir borsaya erişim sağlayamayan birçok kullanıcı borsanın beklenmedik şekilde kapatılarak bakıma alınmasına tepki gösterdi. Bunun üzerine borsa tepki gösteren kullanıcılara cevap vermek zorunda kaldı. Verilen cevapta “kısa vadede yapılacak olan yeniliklerin hayata geçirilmesi için sistemde planlanmayan bir güncelleştirme gereksinimi doğmuştur.” bilgisi paylaşıldı.

Koineks’in açıklamalarına bakılırsa kısa bir süre içerisinde borsa yeniden kullanıma açılacak. Bakımın ne zaman sonlanacağıyla ilgili net bir bilgi yok. Yalnızca “Bu güncelleştirme işlemi birazdan sonlanacaktır.” bilgisi mevcut. Borsanın gün içinde kapatılarak bakıma alınmasına neden olan gelecekteki yeniliklerin ne olduğu ise büyük merak konusu.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için bizi Twitter’da ve Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram grubumuza katılın!

Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapan, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı seven, araştırmacı, teknoloji aşığı Mekatronik Mühendisi.

Yorum Yapın

Haftanın Öne Çıkan Başlıkları

Anlık Piyasa Verileri

-
62,850.7211.05%