Yükleniyor...

Yerli Kripto Para Borsası Koineks Beklenmedik Bir Şekilde Bakıma Alındı!

CoinMarketCap'in verilerine göre, günlük ortalama 500-550 bin dolarlık bir hacme sahip olan yerli kripto para borası Koineks beklenmedik bir şekilde bakıma alındı.

Kripto Para Borsası Koineks

CoinMarketCap’in verilerine göre, günlük ortalama 500-550 bin dolarlık bir hacme sahip olan yerli kripto para borası Koineks beklenmedik bir şekilde bakıma alındı.

Borsa Twitter’dan yaptığı açıklamada kısa süreli bir bakım çalışması yapıldığı bilgisini paylaştı. Borsanın yaptığı açıklama şu şekilde:

https://twitter.com/koineks/status/1107581297629765632

Son bir saattir borsaya erişim sağlayamayan birçok kullanıcı borsanın beklenmedik şekilde kapatılarak bakıma alınmasına tepki gösterdi. Bunun üzerine borsa tepki gösteren kullanıcılara cevap vermek zorunda kaldı. Verilen cevapta “kısa vadede yapılacak olan yeniliklerin hayata geçirilmesi için sistemde planlanmayan bir güncelleştirme gereksinimi doğmuştur.” bilgisi paylaşıldı.

Koineks’in açıklamalarına bakılırsa kısa bir süre içerisinde borsa yeniden kullanıma açılacak. Bakımın ne zaman sonlanacağıyla ilgili net bir bilgi yok. Yalnızca “Bu güncelleştirme işlemi birazdan sonlanacaktır.” bilgisi mevcut. Borsanın gün içinde kapatılarak bakıma alınmasına neden olan gelecekteki yeniliklerin ne olduğu ise büyük merak konusu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner