Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Kripto Para Borsaları Yerli Kripto Para Borsası Koineks Beklenmedik Bir Şekilde Bakıma Alındı!

Yerli Kripto Para Borsası Koineks Beklenmedik Bir Şekilde Bakıma Alındı!

ABONE OL:google-news

CoinMarketCap‘in verilerine göre, günlük ortalama 500-550 bin dolarlık bir hacme sahip olan yerli kripto para borası Koineks beklenmedik bir şekilde bakıma alındı.

Borsa Twitter’dan yaptığı açıklamada kısa süreli bir bakım çalışması yapıldığı bilgisini paylaştı. Borsanın yaptığı açıklama şu şekilde:

Son bir saattir borsaya erişim sağlayamayan birçok kullanıcı borsanın beklenmedik şekilde kapatılarak bakıma alınmasına tepki gösterdi. Bunun üzerine borsa tepki gösteren kullanıcılara cevap vermek zorunda kaldı. Verilen cevapta “kısa vadede yapılacak olan yeniliklerin hayata geçirilmesi için sistemde planlanmayan bir güncelleştirme gereksinimi doğmuştur.” bilgisi paylaşıldı.

Koineks’in açıklamalarına bakılırsa kısa bir süre içerisinde borsa yeniden kullanıma açılacak. Bakımın ne zaman sonlanacağıyla ilgili net bir bilgi yok. Yalnızca “Bu güncelleştirme işlemi birazdan sonlanacaktır.” bilgisi mevcut. Borsanın gün içinde kapatılarak bakıma alınmasına neden olan gelecekteki yeniliklerin ne olduğu ise büyük merak konusu.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar