Yükleniyor...

Yıla Damga Vuracak Metaverse Projesi: Metacade (Sponsorlu)

Metacade (MCADE), ön satış aşamasında beklentilerin oldukça üzerinde bir performans göstererek yıla damga vurabileceğini gösterdi.

Yila Damga Vuracak Metaverse Projesi Metacade Sponsorlu

Metacade (MCADE), ön satış aşamasında beklentilerin oldukça üzerinde bir performans göstererek yıla damga vurabileceğini gösterdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Daha fazla şirket ve şahıs yeni dijital ve sanal dünyaların muazzam potansiyelini fark etmeye başladı. Bu durum, metaverse için bu yıl da ciddi bir büyüme gösterme potansiyeli barındırıyor. 2022 yılında yaşanan ayı piyasasında birçok önemli kripto para birimi önemli ölçüde değer kaybetti. Ancak, trendi tersine çevirme potansiyeli olan yeni projeler de ortaya çıkıyor.

Metacade, Yılın En İyi Metaverse Projesi Olma Potansiyeli Taşıyor

Metacade, sanal video oyun salonu aracılığıyla önümüzdeki yıl lider metaverse oyun platformu olma yönündeki heyecan verici planları üzerinden oyuncuların ilgisini çeken yeni bir proje oldu.

Metacade projesinin yerel coin’i MCADE, ön satışta beklentilerin üzerinde bir performans gösterdi. Bu durum, uzmanların MCADE‘in 2023’ün en iyi metaverse coin’i olabileceğini ve erken yatırımcılar için kazanç sağlayabileceğini düşünmesini sağladı.

MCADE: 2023’e Damga Vuracak

Metacade, metaverse oyun hayranlarının ve yatırımcılarının dikkatini çoktan çekmeyi başardı. Beta presale aşaması, piyasaya sürüldükten sonraki üç hafta içinde tükendi ve 1.6 milyon dolardan fazla yatırım alarak bu blokzinciri tabanlı “kazanmak için oyna” (Play to Earn:P2E) platformu hakkında oluşan heyecanı haklı çıkardı.

Beta presale aşamasında, MCADE token’larının her biri 0,008 dolarlık fiyattan satışa sunuldu. Bu fiyat, her bir presale aşamasında yükselerek dokuzuncu ve son aşama tamamlandığında 0,02 dolarlık nihâi fiyatına ulaşacak şekilde ayarlandı. Sonuç olarak, MCADE’in merkezi olmayan borsalar (DEX) üzerinde piyasaya sürülmeden ve herkes Metacade furyasına katılmadan önce ilk yatırımcıların önemli kazançlar sağlama potansiyeli barındırıyor.

Metacade, kullanıcılara P2E özelliğinden çok daha fazlasını sunmayı vadediyor. Tüm ayrıntılara platformun ilgi çekici whitepaper’ında yer verildi. Pazar lideri P2E oyun çeşitliliğinin yanı sıra Metacade, platformun 2024’ün dördüncü çeyreğine kadar tam teşekküllü, topluluk tarafından yönetilen merkeziyetsiz otonom bir organizasyon (DAO) haline gelmesinin bir parçası olan çığır açıcı Metagrants programı ile önümüzdeki yıllarda GameFi inovasyonunun öncüsü olmayı hedefliyor.

Bu kapsamlı planlar, analistlerin MCADE’in yatırımcılara oldukça fazla kazanç sağlayabilecek bir sonraki metaverse coin olmaya aday olduğu yönünde güçlü tahminlerde bulunmasına yol açmıştır.

MCADE 2023’te Hangi Seviyelere Çıkabilir?

MCADE coin’lerinin her presale aşamasında değerinin artacağı garanti edilmiştir. Her bir MCADE coin, DEX’lerde listelenmeye başladığında 0,02 dolar değerinde olacaktır. Bu aşamada, kripto piyasalarında halka açık olarak satın alınabilecek en değerli coin’lerden biri olacak ve üstün bir performans sunacaktır.

Toplam iki milyar sabit MCADE token satın alınabilir. Dolayısıyla yatırımcılardan gelen ciddi bir talep söz konusudur. Bu talebin, presale sırasında kazanılan ivme ile birleştiğinde MCADE coinlerinin değerini önemli ölçüde yükseltmesi beklenmektedir. Bu, presale sırasında token satın almış olanlar için mükemmel bir haber olabilir.

Uzun ömürlülük ve uzun vadeli istikrar sunan zengin ve çok yönlü bir topluluk platformu, yatırımcıların mevcut ayı piyasası koşullarında tam olarak aradıkları şeydir. Bu talep, MCADE fiyatını 2023 yılında 1 doların üzerine çıkarabilir ve presale, erken yatırımcılar için oldukça fazla artış potansiyeli sağlayabilir.

Metacade Nedir?

Metacade, metaverse’deki en büyük sanal oyun salonunu oluşturmak için en son Web3 tekniklerini kullanan Ethereum blokzinciri tabanlı bir platformdur. Kullanıcıların toplulukla sosyal etkileşimler yoluyla pasif gelir elde etmelerine yönelik diğer birçok fırsatla birlikte en geniş P2E başlık yelpazesine sahip olan Metacade, tüm oyun tutkunlarının zaman geçirebileceği ve kendileriyle aynı fikirde olan kişilerle bağlantı kurabileceği tek durak noktasıdır.

Kullanıcıları için sunduğu bu çeşitli kazanç fırsatları Metacade’i diğer GameFi platformlarından ayırmaktadır. Ancak Metacade’den faydalanacak olanlar sadece oyuncular değil. 2023’ün üçüncü çeyreğinde yenilikçi Metagrants programı başlatılacak.

Gerçek anlamda bir DAO olmaya geçiş 2023’ün ikinci çeyreğinde başlayacak ve 2024’ün dördüncü çeyreğinde sona erecektir. Bu noktada, platformun çok imzalı cüzdanının tam kontrolü, tüm kilit roller ve tüm oy hakları topluluk üyelerine devredilecektir.

Metacade Nasıl Çalışıyor?

Metacade, platformun kendi kendini idame ettirmesini sağlayan birkaç farklı gelir kaynağına sahiptir. Bunlar arasında reklamlar, oynamak için öde (Pay-to-play) oyunları, harici şirketlerin oyunlarını Metacade’de yayınlamalarını sağlamak için launchpad programının kullanılması ve 2024 yılının ilk çeyreğinde açılacak olan platformun iş ilan panosunda Web3 şirketlerinin iş ilanlarının yayınlanması yer alıyor.

Tüm bu gelirler, ödül şeklinde üyelerin cüzdanlarına akıyor ve Metagrantlar için finansman sağlıyor.

Metacade kullanıcılarının ödül ve pasif gelir kazanmaları için diğer fırsatlar ise Compete2Earn (Kazanmak için Yarış), Create2Earn (Kazanmak için Oluştur) ve Work2Earn (Kazanmak için Çalış) girişimleri aracılığıyla sunulmaktadır. Oyuncular turnuvalara ve yüksek potansiyelli ödüller içeren düzenli ödül çekilişlerine katılmak için token biriktirmektedir. Oyun incelemeleri, oyun bilgisinin paylaşımı, alfa ve geriye dönük testler yoluyla sosyal etkileşimler de ödüller kazandırmaktadır. Son olarak, GameFi sektöründe kariyer yapmak isteyen topluluk üyeleri, Work2Earn programının bir parçası olarak Metacade’in iş ilan panosunda en cazip iş fırsatlarını bulabilmektedir.

Metacade: GameFi Gelişiminin Ön Planında

Metacade, GameFi endüstrisinin gelişimine öncülük etme arzusunu hiçbir zaman gizlemedi ve Metagrants girişimi bu planların tam merkezinde yer alıyor. Plan, oyun geliştiricilerin yeni oyun başvurularını, topluluğun beğenisine ve oylarına sunmalarına olanak tanıyor. En iyi fikirler kripto finansmanı alıyor ve metaverse’in herhangi bir yerindeki en iyi yeni oyunların üretilmesi için geliştirmelere başlanıyor.

Metacade İyi Bir Yatırım mı?

Metacade, 2023’ün en iyi metaverse coin’i olmaya aday. MCADE’in presale sırasında zaten büyük heyecan yaratmasıyla, yatırımcıların bu sürece dâhil olması ve getirilerini en üst düzeye çıkarması için bundan daha iyi bir zaman olamaz.

Mevcut 0.01 dolarlık değeri oldukça cazip görünüyor. Yatırımcılar MCADE tokenlarını ne kadar erken satın alırlarsa, Metacade DEX’lerde satışa çıktığında ve insanlar platformun uzun vadeli potansiyelinden, sağlam yol haritasından ve momentumundan faydalanmaya başladığında daha fazla kazanç elde etme şansları o kadar artar.

Metacade presale’ine buradan katılabilirsiniz.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x