Yükleniyor...

Yılbaşı Tatilinde Bitcoin Boğaları Ne Yapacak? İşte Analistlerin BTC’de Yükseliş Beklentileri

Geçen yılın tatil sezonu Bitcoin sahipleri için iyi bir zaman değildi.

bitcoin 2020 btc

Geçen yılın tatil sezonu Bitcoin sahipleri için iyi bir zaman değildi. Memorandumu atlayanlar için, Kasım ve Aralık 2018’de, önde gelen kripto para birimi, yatırımcıların teslim olması ve BTC varlıklarını tasfiye etmesi nedeniyle uçurumdan düşercesine popülerliğini yitirdi. Hatta, dört hafta içinde Bitcoin (BTC) tamamen teslim oldu ve değerinin yarısını çok hızlı bir şekilde kaybetti.

Bitcoin (BTC) Boğaları Geliyor

Ancak, yakın tarihli bir analize göre, tatil sezonu – veya en azından önümüzdeki birkaç gün – boğaları destekleyecek. Kripto para analisti Joel, kısa bir süre önce, Yeni Yıl öncesinde, başlangıcında ve sonrasında Bitcoin’in geçmiş fiyat verilerinin aktarıldığı aşağıdaki grafiği yayınladı.

https://twitter.com/JofDom/status/1211013839128551424?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1211013839128551424&ref_url=https%3A%2F%2Fen.ethereumworldnews.com%2Fbitcoin-price-likely-gain-momentum-new-years%2F

Joel’in analizi, Bitcoin’in Ocak ayının ilk haftalarında (2 ila 7 Ocak) %71,43 oranla ortalama %3 daha fazla büyüdüğünü gösterdi, bu da BTC’nin 2020’ye kadar yükselme olasılığının olduğunu gösteriyor.

Tabii ki, bu sadece ortalama bir değer, ancak Yeni Yıl’dan sonra olumlu bir eğilim var gibi görünüyor, çünkü kripto para borsası SFOX tarafından yapılan bir analizde aynı görüşü taşıyor. Yapılan son analizler, önde gelen kripto para biriminin tatillerde daha iyi performans gösterdiğini ortaya koyuyor.

Diğer Bitcoin (BTC) Boğa Faktörleri

Tatil tezahüratları, önümüzdeki günlerde ve haftalarda Bitcoin’i artırabilecek tek şey değil. Tanınmış bir Bitcoin destekçisi ve kripto para analisti olan Hodlonaut, endüstrinin mevcut ruh halinin, geleneksel endüstri standartlarına göre, Bitcoin rallisi için ideal bir ortam oluşturduğunu söylüyor.

Son aylarda Bitcoin madencilerinin durumuyla ilgili konuşmaları popülerleştiren dijital varlık yöneticisi Charles Edwards’a göre, iyileşme belirtilerinden sonra Hash Ribbons indikatörü, satın alma sinyali verdi. Bu oldukça önemlidir. Çünkü Hash Ribbons’un önceki “satın alma” sinyalleri, makro dip seviyelerinin oluşmasından kısa bir süre önce geldi ve ardından tam teşekküllü bir yükseliş başladı. Şimdi bu indikatör ocak ayı için tekrar “satın alma” sinyali veriyor.

Temel hususlarla ilgili olarak, kripto para analisti Willy Woo, kısa süre önce Bitcoin boğalarının birikim aşamasında olduğunu ve bu durum sonrası BTC’nin en az 2 yada 3 kat değer kazanacağını söyledi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x