Anasayfa Altcoinler Yılın Başından Bu Yana En Kötü Performans Gösteren Altcoin'ler: XRP ve TRX

Yılın Başından Bu Yana En Kötü Performans Gösteren Altcoin’ler: XRP ve TRX

2019’da Bitcoin karşısında ağır kayıplar veren altcoin’lerde durum her geçen gün daha da kötüye gidiyor. Bununla birlikte XRP ve TRX yılın başından bu yana en kötü performans gösteren altcoin’ler oldu.

Twitter’daki kripto topluluğu tarafından yakından takip edilen piyasa analistlerinden BitDealer, BitMEX’in verilerini incelediğini ve 2019’da en kötü performans gösteren iki altcoin’in Ripple (XRP) ve TRON (TRX) olduğunu söyledi.

Analist, her iki kripto para biriminin yıl boyunca düşüş eğiliminde olduğunu belirtirken, Bitcoin’den sonra en iyi performans gösteren altcoin’in Litecoin (LTC) olduğunu belirtiyor. Litecoin (LTC), 2019’un başından bu yana yüzde 115 değer kazanmış durumda.

Fiyat dalgalanmaları yaşayan ve 15 Ağustos’tan bu yana 0,25 dolar ile 0,28 dolar arasında seyreden XRP, yılın başından bu yana yüzde 28 değer kaybetti. Birçok kişi XRP’nin bu kötü performansını Ripple’ın üç ayda bir yüklü miktarda XRP satmasına bağlıyor. XRP’nin 2019’daki kötü performansına eşlik eden TRX ise yılın başından bu yana yüzde 18 değer kaybetti.

En güncel gelişmeleri Telegram grubumuzdan, Twitter hesabımızdan veya Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik'te yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Buradaki yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.

Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapan, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı seven, araştırmacı, teknoloji aşığı Mekatronik Mühendisi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Haftanın Öne Çıkan Başlıkları