Yükleniyor...

Yılın Başından Bu Yana En Kötü Performans Gösteren Altcoin’ler: XRP ve TRX

2019'da Bitcoin karşısında ağır kayıplar veren altcoin'lerde durum her geçen gün daha da kötüye gidiyor.

TRON TRX ve Ripple XRP

2019’da Bitcoin karşısında ağır kayıplar veren altcoin’lerde durum her geçen gün daha da kötüye gidiyor. Bununla birlikte XRP ve TRX yılın başından bu yana en kötü performans gösteren altcoin’ler oldu.

Twitter’daki kripto topluluğu tarafından yakından takip edilen piyasa analistlerinden BitDealer, BitMEX’in verilerini incelediğini ve 2019’da en kötü performans gösteren iki altcoin’in Ripple (XRP) ve TRON (TRX) olduğunu söyledi.

Analist, her iki kripto para biriminin yıl boyunca düşüş eğiliminde olduğunu belirtirken, Bitcoin’den sonra en iyi performans gösteren altcoin’in Litecoin (LTC) olduğunu belirtiyor. Litecoin (LTC), 2019’un başından bu yana yüzde 115 değer kazanmış durumda.

Fiyat dalgalanmaları yaşayan ve 15 Ağustos’tan bu yana 0,25 dolar ile 0,28 dolar arasında seyreden XRP, yılın başından bu yana yüzde 28 değer kaybetti. Birçok kişi XRP’nin bu kötü performansını Ripple’ın üç ayda bir yüklü miktarda XRP satmasına bağlıyor. XRP’nin 2019’daki kötü performansına eşlik eden TRX ise yılın başından bu yana yüzde 18 değer kaybetti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x