Yükleniyor...
AL / SAT
StormGain
Anasayfa Altcoin Haberleri Yılın Başından Bu Yana En Kötü Performans Gösteren Altcoin'ler: XRP ve TRX

Yılın Başından Bu Yana En Kötü Performans Gösteren Altcoin’ler: XRP ve TRX

ABONE OL:google-news

2019’da Bitcoin karşısında ağır kayıplar veren altcoin’lerde durum her geçen gün daha da kötüye gidiyor. Bununla birlikte XRP ve TRX yılın başından bu yana en kötü performans gösteren altcoin’ler oldu.

Twitter’daki kripto topluluğu tarafından yakından takip edilen piyasa analistlerinden BitDealer, BitMEX’in verilerini incelediğini ve 2019’da en kötü performans gösteren iki altcoin’in Ripple (XRP) ve TRON (TRX) olduğunu söyledi.

Analist, her iki kripto para biriminin yıl boyunca düşüş eğiliminde olduğunu belirtirken, Bitcoin’den sonra en iyi performans gösteren altcoin’in Litecoin (LTC) olduğunu belirtiyor. Litecoin (LTC), 2019’un başından bu yana yüzde 115 değer kazanmış durumda.

Fiyat dalgalanmaları yaşayan ve 15 Ağustos’tan bu yana 0,25 dolar ile 0,28 dolar arasında seyreden XRP, yılın başından bu yana yüzde 28 değer kaybetti. Birçok kişi XRP’nin bu kötü performansını Ripple’ın üç ayda bir yüklü miktarda XRP satmasına bağlıyor. XRP’nin 2019’daki kötü performansına eşlik eden TRX ise yılın başından bu yana yüzde 18 değer kaybetti.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar