Yükleniyor...

Yılın İlk Airdrop Duyurusu Dikkat Çeken DeFi Projesinden Geldi

Merkeziyetsiz Finans (DeFi) strateji optimize edici Furucumbo, ilk sahiplerine bedava token dağıtılmasına olanak sağlayacak ilk airdrop’u için hazırlanıyor

yilin ilk airdrop duyurusu dikkat ceken defi projesinden geldi

Merkeziyetsiz Finans (DeFi) strateji optimize edici Furucumbo, ilk sahiplerine bedava token dağıtılmasına olanak sağlayacak ilk airdrop’u için hazırlanıyor. Airdrop, 2021’in ilk büyük DeFi airdrop’u olacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bir BTCManager haberine göre, 4 Ocak 2021 Pazartesi günü yayınlanan bir duyuruda Furucombo, COMBO’nun ilk sahiplerini ve topluluğun diğer üyelerini ödüllendirme planı olduğunu açıkladı.

Furucombo duyurusuna göre, Furucombo Discord sayfasındaki aktif katılımcılar 6.000 COMBO, Kasım 2020’de gerçekleştirilen ComboHacking kampanyasının kazananları ise 1.500 COMBO kazanacak. Ayrıca 23 Aralık 2020 tarihinden önce en az bir tamamlanmış işlem gerçekleştiren platform kullanıcıları da airdrop’tan yararlanacak ve 350 COMBO token alacak. İki veya daha fazla tamamlanmış işlemi olan kullanıcılar ise 900 COMBO token alacak.

Talep sürecini detaylandıran Furucombo, dağıtımın 15 Ocak’tan başlayarak sekiz haftalık bir süre içinde gerçekleştirileceğini açıkladı ve ekledi:

“Dağıtım tasarımı, her hafta dolaşımdaki arzın %5’inden fazlası dağıtılmayacak şekilde yapılacaktır. Talep edilebilir COMBO miktarı her Cuma Furucombo’nun sözleşmesine göre güncellenecektir.”

Furucombo, kullanıcıların DeFi stratejilerini optimize etmelerini sağlayan bir sürükle ve bırak aracıdır. Platform, kullanıcıların tek bir kod satırı yazmalarına gerek kalmadan flash loan’lar gerçekleştirmelerine olanak tanıyor.

DeFi Kullanıcıları 2021 Airdrop’larına Hazırlanıyor

Geçen yıl, farklı DeFi platformları kullanıcılarına birçok airdrop düzenledi. Bunlar içinde en öne çıkan airdrop ise Ekim ayında merkeziyetsiz borsa Uniswap’in (UNI) düzenlediği ve kullanıcılarına o dönem 1200 dolara karşılık gelen 400 UNI dağıttığı airdrop oldu.

Ayrıca Aralık ayında merkeziyetsiz platform 1inch de bir airdrop düzenledi ve koşulları sağlayan kullanıcılara 90 milyon token dağıttı. Bir kullanıcı 9.75 milyondan fazla token aldı ve token 2.8 dolara ulaştığında yaklaşık 27 milyon dolar değerinde token almış oldu.

2020’deki dikkat çeken airdrop’ların ardından daha fazla DeFi kullanıcısı 2021’de airdrop’lardan yararlanmak istiyor.

29 Aralık tarihli haberimizde, ünlü kripto para analistlerinden Tyler Swope, airdrop düzenleme ihtimali olan projeler arasında Furucombo’ya da yer vermişti. Analistin bahsettiği diğer projeler için “Analiste Göre Bu 10 Proje Airdrop İçin Yakından Takip Edilmeli” haberimize göz atabilirsiniz.

Airdrop hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x