Yükleniyor...

YouTube’daki Popüler Kripto Para Kanalının Sahibi Darp Edildi!

Kripto para alanında Güney Kore'nin en popüler YouTube kanallarından birinin sahibi olan Kyu-hoon “Spunky” Hwang, yatırımcılardan gelen tehditlerin ardından evinde saldırıya uğradı.

YouTube

Kripto para alanında Güney Kore’nin en popüler YouTube kanallarından birinin sahibi olan Kyu-hoon “Spunky” Hwang, yatırımcılardan gelen tehditlerin ardından evinde saldırıya uğradı.

스펑키

CoinDesk Korea’nin haberine göre Hwang, yerel saat ile Cuma günü gece saatlerinde apartmanındaki bir asansörde kimliği belirsiz iki kişi tarafından darp edildi. Polisler saldırının ardından kaçan kişilerin arandığını bildirdi.

Darp sonrası hastanelik olan ve hastanede tedavirisi süren Hwang’ın Youtube kanalı 2017 yılının Ekim ayından beri aktif ve kanalın yaklaşık 60.000 takipçisi var. Kripto para alanında ünlü YouTuber’ın aynı zamanda Bit Gosu adında bir şirketi var ve bu şirket ICO’lar da dahil olmak üzere kripto para projeleri için pazarlama çalışmaları yürütüyor.

Bit Gosu’nun çatısı altında faaliyet gösteren ve abonelik ile çalışma sistemine sahip olan CoinRunners trading grubunun bazı üyelerinin daha önce çalışanları tehdit ettiklerini söylüyor. CoinRunners’ta ücretsiz ve ücretli altın üyelerle beraber yaklaşık 1000 üye bulunuyor. Hwang’ın grupta kripto paralarla ilgili fiyat analizleri yayınladığı ve ICO yatırımları hakkında bazı tavsiyelerde bulunduğu belirtiliyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner