Yükleniyor...

Youtuber Ryan Trahan 24 Saat Sadece Bitcoin İle Yaşadı

Popüler YouTuber Ryan Trahan, iki milyon abonesi için bir sadece Bitcoin harcayarak hayatta kalma videosu yayınladı.

Ryan

Popüler YouTuber Ryan Trahan, iki milyon abonesi için bir sadece Bitcoin harcayarak hayatta kalma videosu yayınladı. Salı gününden bu yana, “24 Saat Boyunca Sadece Bitcoin’le Hayatta Kaldım” konseptli video 350 binin üzerinde izlenme aldı. Herhangi bir geleneksel paraya dokunmadan sadece Bitcoin ile yaşayacak olan Trahan, bunun öncesisnde Bitcoin hakkında görüşlerini bildirmektedir.

Ryan Trahan İçin Bitcoin Gerçekleri

Youtuber Ryan, Bitcoin hakkındaki düşüncelerini şu başlıklar altında topluyor.

  • Bitcoin bir serseri
  • Bitcoin hiçbir hükümet tarafından desteklenmiyor
  • Kimse Bitcoin’in patronu değil.

Trahan Bitcoin videosu çekerken medeniyetten uzak değil. Bunun yerine etrafı çok sayıda dükkan ve Ubers ile çevrili. Yiyecek almaya, saçını kestirmeye, scooter kiralamaya, oda rezervasyonu yaptırmaya ve Bitcoin dostu bir restoran bulmaya çalışıyor. Ryan video boyunca birkaç kere duvara çarptı ve bir zamanlar Bitcoin’i kabul etmiş olan birkaç mağazanın işsiz olduğunu keşfetti.

Youtuber, videonun başlarında zor dakikalar geçiriyor. Öyle ki yemek yiyecek yer bulamadığı için öncelikle BTC kabul eden dükkanları internet üzerinden araştırıyor. Ryan, kripto yaşam tarzını güçlendirmek için hediye kartlarını kullanmanın önemli olduğunu söylüyor. Yerel dükkanlara gelince, Ryan Bitcoin’i harcayacağı bir yer olmadığını söylüyor. Bitcoin’in nasıl çalıştığını ve günlük hayatta nasıl kullanılacağını kavrama ve anlatma çabalarına rağmen kitlelere verdiği mesaj “Bitcoin uygun değil”dir oluyor.

Reddit’teki bazı kripto meraklıları, YouTuber’a çabası için teşekkür etti.

Videoyu izlemek için:


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x