Yükleniyor...

Yuga Labs, Dookey Dash Oyununu Duyurdu!

Bored Ape Yacht Club (BAYC) koleksiyonunun yaratıcısı Yuga Labs, NFT ödüllü yeni oyunu Dookey Dash'ı duyurdu.

Yuga Labs Dookey Dash Oyununu Duyurdu

Bored Ape Yacht Club (BAYC) koleksiyonunun yaratıcısı Yuga Labs, NFT ödüllü yeni oyunu Dookey Dash‘ı duyurdu.

Kripto endüstrisinin en popüler projelerinden birisi olan Yuga Labs, ekosistem geliştirmeleriyle ön plana çıkmaya başladı. Bored Ape Yacht Club koleksiyonunun arkasındaki ekip, NFT içerikleriyle donatılmış yeni oyununu duyurdu. Dookey Dash ismini verdiği bu oyun, kullanıcıların eğlenceli deneyimler yaşamasını amaçlıyor.

Yuga Labs, Dookey Dash ile Sahnede!

NFT dünyasının popüler ekibi Yuga Labs, yeni oyunu Dookey Dash ile kripto yatırımcılarından yoğun ilgi gördü. Bored Ape Yatch Club (BAYC) koleksiyonu ile bilinen şirket, oyuncuların ödüller kazanmak için lağımda gezinmesi gereken bir oyun çıkaracaklarını duyurdu.

Yuga Labs‘ın yaptığı duyuruya göre, oyuncular Dookey Dash adlı oyuna erişim sağlayan ücretsiz bir kanalizasyon geçişi talep edebilecekler. Bu erişimin ardından, henüz amacı açıklanmayan güç kaynaklarını talep edebilmek için mümkün olduğunca yüksek bir puan toplamaları gerekiyor. Oyuncuların bu süreç için 8 Şubat‘a kadar süreleri olacak. Bu etabın ardından geçiş hakkı kazanan oyuncular, 15 Şubat‘ta gizemli yeni bir güç kaynağına dönüşmek için hak kazanabilecek.

Şirketin duyurusuna göre, oyunun vereceği ödüller yıl boyunca gelişim gösterecek. Ayrıca, BAYC koleksiyonuna sahip olmayan kullanıcılar da oyunu oynayabilecek.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x