Yükleniyor...

Yuga Labs, Moda Devi Gucci ile Ortaklık Kurdu

Bored Ape Yacht Club (BAYC) ve ApeCoin'in (APE) arkasındaki ekip olan Yuga Labs, lüks moda devi Gucci ile ortaklık kurdu.

gucci ape

Bored Ape Yacht Club (BAYC) ve ApeCoin’in (APE) arkasındaki ekip olan Yuga Labs, lüks moda devi Gucci ile ortaklık kurdu.

Çeşitli NFT projelerinin arkasında yer alan ve ApeCoin’in geliştiricisi olan Yuga Labs, Gucci ile yaptığı ortaklık sonucunda, moda ve eğlencenin kesişimini ortaya çıkarmayı amaçlıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Gucci ve Yuga Labs arasındaki uzun süreli ortaklık, metaverse’de moda ve eğlence arasında köprü görevi görecek bir etkileşimle, her iki şirketin topluluklarını genişletmeyi planlıyor.

Yuga Labs, Gucci Ortaklığıyla Dikkat Çekiyor

Bored Ape Yacht Club (BAYC), ApeCoin (APE), CryptoPunks, Otherside gibi projelerin geliştiricisi Yuga Labs, ekosistemine Gucci ile ivme kazandırıyor.

İkili arasındaki ortaklık, Web3 ve metaverse alanlarında kapsamlı çalışmaları beraberinde getirecek. Konuyla ilgili görüşlerini paylaşan Yuga Labs Kreatif Direktörü Michael Figge, bu ortaklığın Otherside‘daki fırsatlara ve kesişimlere ulaşacağının altını çizdi. Açıklamalara göre, Gucci’nin Otherside evrenine katılımı bu hafta gerçekleşecek.

Yuga Labs‘ın metaverse adımı olarak bilinen Otherside, Bored Ape temalı sanal dünya ve oyun girişimi olarak dikkat çekmişti. Gucci ortaklığı, Otherside evrenindeki topluluğu geliştirmeyi amaçlıyor.

Gucci Vault & Metaverse Ventures‘ın CEO’su Robert Triefus, konuyla ilgili şunları söyledi;

“Web3 alanında lider ve yaratıcı bir öncü olan Yuga Labs ile bu çok yönlü ortaklığı açıklamaktan heyecan duyuyoruz. Bu bize, Otherside ve 10KTF’nin devam eden ve çeşitli şekillerde ortaya çıkan anlatısında aktif bir rol verecek.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x