Yükleniyor...

Yuga Labs Yeni CEO’su, Bored Ape NFT’si Satın Aldı

Yuga Labs'in yeni CEO'su 90 bin dolar ödeyerek Bored Ape Yatch Club NFT'lerinden birini satın aldı.

Bored Ape Yacht Club2

Yuga Labs’in yeni CEO’su 90 bin dolar ödeyerek Bored Ape Yatch Club NFT’lerinden birini satın aldı.

Yuga Labs’ın CEO’su, 3575 numaralı bir Bored Ape Yacht Club NFT’si satın aldı. Yeni CEO Alegre, Blur NFT ticaret platformunda Bored Ape NFT’sini 50 Ether karşılığında satın aldı.

Yeni CEO, Efsane Seriden NFT Satın Aldı

Yuga Labs’ın CEO’su Daniel Alegre, kendi şirketinin popüler NFT koleksiyonu Bored Ape Yacht Club’ın (BAYC) bir parçasını satın aldı. BAYC, 800 milyon dolara yaklaşan piyasa değeriyle en büyük NFT serileri arasında yer alıyor. Alegre, 3575 numaralı Bored Ape’in mülkiyetini 50 Ether yani yaklaşık 90.000 dolar karşılığında satın aldı.

Bir Bored Ape NFTsi 1.4 Milyon Dolara Satildi

Alegre, Blur’un NFT ticaret platformunda gerçekleştirilen satın alma işlemini Twitter’da duyurdu. Bu NFT, Alegre’nin resmi olarak göreve başladığı tarihte satın alındı. Alegre, daha önce Coinbase hesabından finanse ettiği Ethereum adresiyle bu işlemi gerçekleştirdi. Alegre, Twitter’da yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Çocuklarıma: ailenin yeni bir üyesiyle tanışın. BAYC #3575’e Ape ile gurur duyuyorum.”

Alegre, NFT’nin avatarını Twitter profil resmi olarak benimsedi ve Bored Ape Yacht Club kültürüne olan bağlılığını gösterdi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner