Yükleniyor...

Yuga Labs’in Yeni NFT Koleksiyonu İçin Tarih Verildi

Yuga Labs'ın ilk Bitcoin NFT koleksiyonu TwelveFold için açık artırma Pazar başlayacak.

yuga labs metaverse platformu icin litepaper yayinladi

Yuga Labs’ın ilk Bitcoin NFT koleksiyonu TwelveFold için açık artırma Pazar başlayacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

NFT sektörünün en eski oyuncularından olan Yuga Labs’in yeni koleksiyonu da merakla bekleniyor. Yuga’nın bu koleksiyonu Bitcoin üzerindeki ilk koleksiyonu olacak.

Yuga Labs’in İlk Bitcoin Temelli Koleksiyonu Satışa Çıkıyor

Yuga Labs’in görücüye çıkaracağı yeni NFT serisi TwelveFold’un 300 NFT’sinden 288’i satışa sunulacak. Katkıda bulunmak isteyenler, bağışlar ve hayırsever bir çaba için ise serinin 12 tane NFT’si ayrı tutulacak.

Yuga Labs tarafından diğer tekniklerin yanı sıra 3D modelleme teknolojisi kullanılarak üretilen 300 NFT’den 288’i satışa sunulacak. Bir şirket açıklamasına göre katkıda bulunanlar, bağışlar ve hayırsever çabalar için 12 NFT alıkonulacak. Müzayede başladıktan yaklaşık 24 saat sonra kapanması planlanıyor.

nft

TwelveFold’un açık artırmasının sonuçları, Türkiye saati ile 7 Mart gecesi 02.00’dan önce tamamlanan son Bitcoin bloğuna göre kesinleşecek. Son blok o gün 01.57’de gerçekleşirse, sonraki blokta yer alan tüm teklifler, daha önce gönderilmiş olsalar bile dikkate alınmayacaktır. Teklifler için belirlenmiş bir fiyat veya kılavuz yoktur. 


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x