Yükleniyor...

Yüksek Doğruluk Oranına Sahip Stok Akış Modelinin Sahibi Cesur Bitcoin (BTC) Tahminini Yineledi!

Bitcoin ve kripto para piyasasının geri kalanı için 12 Mart günü oldukça zor bir gün oldu.

Ekran Resmi 2020 03 14 00.26.58

Bitcoin ve kripto para piyasasının geri kalanı için 12 Mart günü oldukça zor bir gün oldu. Kripto para piyasası için “Kara Perşembe” olarak tarihe geçen günde Bitcoin yüzde 50’ye yakın değer kaybetti ve kripto varlıkların tamamı için destek seviyelerini altüst eden bir çöküş yaşandı.

Öte yandan stok akış (S2F) modelinin yaratıcısı PlanB, çöküşe rağmen Bitcoin’in (BTC) 100.000 dolara ulaşacağını söylemek için yeniden öne çıktı.

Bitcoin’in geçmiş ve gelecekteki fiyat hareketlerini kıtlığı baz alarak göstermeye çalışan S2F modelinin sağladığı veriler yüksek doğruluk oranına sahip. Bitcoin’in ve diğer kripto varlıkların yaşamış olduğu siyah kuğu durumu lider kripto varlığın fiyat hareketleri baz alındığında atlatılmış gibi görünürken, Hollandalı analist, yatırımcıların aşırı fiyat dalgalanmalarının yaşanmadığı bir kripto varlıktan kazanç sağlamasının oldukça zor olduğunu söyleyerek Bitcoin’deki bu düşüşün bir fırsat olduğunun altını çizdi.

Kripto para piyasasında geçmişte de benzer çöküşler yaşandı ancak piyasa bir şekilde toparlamayı başardı. Yine bir çöküş içinde olan kripto para piyasasının özellikle Bitcoin’in yarılanma etkinliğinden sonra yeniden yükselişe geçeceği PlanB gibi birçok analistin ortak görüşü.


Üyelik
Bildir
guest

1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
R4J4Z
R4J4Z
3 yıl önce

Bana kalırsa herkes elindeki coinleri satıp daha da düşürmeye çalışsın eğer sıfırlanır ise herkes köşeyi döner

0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x