Yükleniyor...

Yüksek Miktarda BTC Anonim Cüzdanlara Taşındı

Whale Alert, son 15 saat içinde 17 bin 320 Bitcoin’in (BTC) borsalardan taşındığını bildirdi.

bitcoin balinaları

Whale Alert, son 15 saat içinde 17 bin 320 Bitcoin’in (BTC) borsalardan taşındığını bildirdi. Bitcoin şu ana kadar 10 bin dolarlık önemli direnci kıramadı. Bu nedenle bazı Bitcoin balinaları, BTC’nin daha yüksek bir fiyat seviyesine ulaşmasını beklemek için zenginliklerinin bir kısmını lider kripto para borsalarından çekiyor gibi görünüyor. Son on beş saat içinde, toplamda 17 bin 320 BTC taşıyan birkaç büyük işlem tespit edildi. Bu 169.420.602 dolara tekabül ediyor.

Önemli Borsalardan Çekildi

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Whale Alert Twitter hesabı, bin 145 BTC’den 5 bin BTC’ye kadar birçok büyük işlem tespit etti. 5 bin BTC, önemli borsalardan Bitfinex’ten anonim bir cüzdana aktarıldı. 3 bin 58 BTC, Binance’den bilinmeyen bir başka kripto para cüzdanına gitti. Ayrıca, önemli miktarda Bitcoin OKEx’ten de taşındı.

Whale Alert

Bunun dışında yine OKEx platformundan 3 bin 164 BTC anonim bir cüzdana ve Coinbase’den bin 593 BTC, anonim bir başka cüzdana aktarıldı.

Whale Alert

BTC Transfer Ücreti Düşecek

Daha önce bildirildiği gibi, Salı günü, kripto para balinaları bir isimsiz cüzdandan diğerine 14 bin 922 BTC gönderdi. Bu toplam 143.962.779 dolara tekabül ediyordu. Bu arada, Quantum Economics’in kurucusu Mati Greenspan, şu anda BTC göndermek için ortalama bir ücretin 5.82 dolar olduğuna dikkat çekti. Greenspan bunun oldukça pahalı olduğunu itiraf etti, ama yine de Bitcoin’in altcoin’lerden daha iyi çalıştığını da söyledi. Greenspan, Bitcoin zorluğu ayarlandığında BTC transfer ücretinin 91 blokta normale dönmesini bekliyor.