Yükleniyor...
Sponsored

Yüzde 230 Yükseliş: Yeni Terra (LUNA) Neden Yükselişte?

Yeni Terra (LUNA) geçtiğimiz 24 saatte CoinGecko verilerine göre yazı yazıldığı an itibariyle yüzde 230 yükselerek tüm dikkatleri üzerine çekti.

Terra LUNA

Yeni Terra (LUNA) geçtiğimiz 24 saatte CoinGecko verilerine göre yazı yazıldığı an itibariyle yüzde 230 yükselerek tüm dikkatleri üzerine çekti. Yeni Terra neden yükselişte?

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Terra (LUNA) yazı yazıldığı an itibariyle son bir saat içerisinde ise yüzde 37,7 yükseldi.

Yeni Terra (LUNA) Yükselişine Devam Ediyor

Terra (LUNA), stablecoin’i olan UST’nin stabilitesini kaybetmesinin ardından çok ciddi bir çöküş yaşamıştı. LUNC, 120 dolar seviyesinden 0,000000999967 dolara kadar düştü. Ardınan Terra ekibi sistemi forklayarak Terra ve Terra Classic olmak üzere iki farklı kripto para yarattı. Bunlara da LUNA ve LUNC adları verildi.

Bu varlıklardan LUNA yükselişine hız kesmeden devam ediyor. Piyasadaki düşüşlerden etkilenmeden çok ciddi yükseliş gösteren LUNA dikkatleri üzerine çekti.

luna grafik
LUNA’nın 4 saatlik grafiği

Terra’nın (LUNA) 4 saatlik grafiğine baktığımız zaman ciddi bir yükseliş görüyoruz. Kripto para piyasasının hacminin tekrardan 1 trilyon doları aşması bu yükselişte rol oynadı diyebiliriz. Bitcoin de yeniden 400 milyar doların üzerinde piyasa değerine ulaştı. Terra’nın (LUNA) grafiğine baktığımızda hacim kısmında çok ciddi para girişi görüyoruz. Yatırımcıların LUNA’ya ilgisinin artması ve ardından gelen alımlar yükselişte rol oynadı denebilir.

Yeni Terra’nın anlık fiyatını buradan takip edebilirsiniz:Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x