ZachXBT'nin Finansal Ücreti için Birçok İsim Toplandı • Coinkolik
Yükleniyor...

ZachXBT’nin Finansal Ücreti için Birçok İsim Toplandı

Blockchain dedektifi ZachXBT'nin yasal ücretlerini finanse edilebilmesi için birçok önemli isim ücrete katkıda bulundu.

ZachXBT

Blockchain dedektifi ZachXBT’nin yasal ücretlerini finanse edilebilmesi için birçok önemli isim ücrete katkıda bulundu.

Blockchain dedektifi olarak tanınan ZachXBT’nin davasının masraflarının karşılanabilmesi için kripto topluluğunda birçok isim bağışta bulundu. Bununla birlikte toplanan bağış bir milyon doları aştı.

ZachXBT için Toplanan Bağışlar 1 Milyon Doları Geçti

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Blockchain araştırmacısı ZachXBT, bir iftira davasıyla karşı karşıya kaldı. Bununla birlikte yasal ücretlerini karşılamak için kripto topluluğundan hızla 1 milyon doların üzerinde bağış aldı. ZachXBT, Twitter’da MachiBigBrother olarak da bilinen Jeffrey Huang ile yaşadığı bir anlaşmazlık nedeniyle iftira davasıyla karşı karşıya kaldı.

Jeffrey Huang, 16 Haziran’daki bir Tweet’inde ZachXBT’ye karşı bir iftira davası açtığını duyurdu, ancak iddiaların ne olduğunu belirtmedi. ZachXBT ise 2022 yılında Huang hakkında bir makale yayınladığını ve Huang’ı birçok başarısız “pump and dump” token ve NFT projesi başlatmakla suçladığını belirtti.

ZachXBT, davayı temelsiz ve ifade özgürlüğünü sınırlamaya yönelik bir girişim olarak nitelendirdi. Takipçilerinden yasal ücretlerine yardımcı olmaları için bağış yapmalarını istedi ve 1 milyon dolarlık hedefin kolayca aşılacağına inandığını söyledi.

Birçok kripto yöneticisi, ZachXBT’ye destek olmak için bağışta bulundu. Binance CEO’su Changpeng “CZ” Zhao, ZachXBT’yi sektörü şeffaf tutması için övdü ve Binance’in yasal ücretlere 50 bin dolar katkıda bulunacağını söz verdi. Kraken’in kurucu ortağı Jesse Powell da ZachXBT’ye teşekkür ederek 10 Ethereum bağışladığını duyurdu.

Bununla birlikte ZachXBT’nin dava masrafları toplanmış oldu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x