Yükleniyor...

ZenGo CEO’sundan Çılgın 2020 Kripto Para Tahminleri

Kripto topluluğu 2020'ye girerken, ZenGo CEO'su Ouriel Ohayon, yeni yıl tahminlerini tweetledi.

zengo ceosu

Kripto topluluğu 2020’ye girerken, ZenGo CEO’su Ouriel Ohayon, yeni yıl tahminlerini tweetledi. Ohayon’a göre Bitcoin’in fiyatı bin doların altına düşecek. Ohayon bu düşüncesini Twitter üzerinden “Bitcoin 1000 USD’nin altına düşecek” ifadeleri ile paylaştı.  Bitcoin fiyat tahminiyle birlikte Ohayon şunları söyledi: “Tüm donanım cüzdanları hacklenecek; Tron / XRP en önemli kripto para birimi olacak; Satoshi kimliği ortaya çıkacak ve hayal kırıklığı yaratacak; Trump twitter BTC biriktirecek ve Lightning şanlı bir şekilde benimsenecek.”

ZenGo CEO’su Ciddi miydi?

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Başlangıçta Ohayon’un Tweet’i alaycı gibi görünse de, kısa bir süre sonra duygularını “şaka modu kapalı” diyerek başka bir tweet ile netleştirdi. Bu tahminlerin bu yıl gerçekleşip gerçekleşmeyeceğine gerçekten inanıp inanmadığı sorulduğunda Ohayon, “Tahminlerde bir felaketim. Konuyu fark ettiniz mi?” dedi. Birkaç dakika sonra Ohayon, tahminlerinin ciddi olmadığını, ancak onları söylemekten mutlu olduğunu itiraf etti.

Her şakada bir gerçeklik payı vardır. Ohayon’un tahminleri aşağı yukarı bir şaka olsa da, gerçek dünyada bir ağırlığa sahip olabilir. Örneğin, Avustralyalı girişimci Craig Wright 2019 yılında kripto alanında anında tartışmalara yol açan Satoshi Nakomoto olduğunu iddia etti. 2020’nin daha fazla Satoshi Nakomoto iddiası ve cüzdan hackleri ile karşılanması muhtemel gibi görünse de, Ohayon’un tahminlerinden biri biraz uzak görünüyor. Başkan Trump hakkındaki iddiaların yakın zamanda gerçekleşmesi pek olası görünmüyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x