Yükleniyor...

Zipmex, Kurtarma Planı için Toplantı Talep Ediyor

Asya merkezli kripto borsası Zipmex, Tayland Menkul Kıymetler Borsası Komisyonu (Tayland SEC) ve diğer düzenleyiciler ile firmanın kurtarma planını görüşmek için toplantı talep etti.

Zipmex Kurtarma Plani icin Toplanti Talep Ediyor

Asya merkezli kripto borsası Zipmex, Tayland Menkul Kıymetler Borsası Komisyonu (Tayland SEC) ve diğer düzenleyiciler ile firmanın kurtarma planını görüşmek için toplantı talep etti.

Zipmex, geçtiğimiz Temmuz ayında iflas başvurusunda bulunmuştu. Ardından Singapur Yüksek Mahkemesi kripto para borsasına üç aydan fazla alacaklı koruması verdi. Kurtarma planlarını sürdüren şirket, yeni bir adım atarak toplantı talebinde bulundu.

Zipmex, Tayland SEC ile Kurtarma Planını Görüşmek İstiyor

Zipmex, 25 Ağustos’ta yaptığı açıklamada, şirketin potansiyel yatırımcılarının da katılacağı SEC ile toplantı talep eden bir mektup gönderdiğini açıkladı. Şirket, yatırımcıların kim olduğunu söylememe konusunda ağzı sıkı bir politika izliyor.

Görüşme talebinin yapıldığını belirten açıklamada, “yatırımcılarımızı düzenleyici kurumlarla tanıştırmak ve kurtarma planımızı devlet kurumlarına sunmak için faaliyet gösterdiğimiz ülkedeki Tayland Menkul Kıymetler Borsası Komisyonu ve düzenleyicilerle görüşme talep ettik.” cümlelerine yer verildi.

Zipmex, toplantıya katılacağını belirttiği, ancak ismini vermediği yatırımcılar hakkında şunları söyledi:

“Görüştüğümüz yatırımcılar potansiyelimizi tam olarak anlıyor ve Tayland ve Güneydoğu Asya’da dijital ekonomiyi geliştirme vizyonumuzu ve misyonumuzu paylaşıyorlar”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner