Yükleniyor...

Zipmex, Moratoryum Uzatması için Başvurdu

Zipmex, iflas dosyalarını yeniden düzenlemek için moratoryum uzatması başvurusunda bulundu.

Iflasin Esigindeki Zipmex Yatirim Aliyor

Zipmex, iflas dosyalarını yeniden düzenlemek için moratoryum uzatması başvurusunda bulundu.

Sıkıntılı kripto para borsası Zipmex, iflasını yeniden düzenlemek istiyor. Bu sebeple şirket Singapur mahkemesine moratoryum uzatması için başvurdu.

Zipmex, İflasını Yeniden Düzenlemek İstiyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Sorunlu kripto para borsası Zipmex, iflasını yeniden düzenlemek adına Singapur mahkemesine başvurdu. Şirket 2 aylık ek moratoryum uzatması istiyor.

Zipmex Kurtarma Plani icin Toplanti Talep Ediyor

Sorunlu kripto para borsası Zipmex, iflasın yeniden yapılandırılmasını ele alan Singapur mahkemesine moratoryum anlaşmasına iki aylık bir uzatma başvurusunda bulundu. Bu talep, bir yatırımcının potansiyel bir devralmayla ilgili planlanmış ödemeleri yapamaması sonrasında yaşandı.

Zipmex‘in son güncellemesi, şirket getirilerini en üst düzeye çıkarmak için yatırımcılarıyla müzakere edeceğini belirtti. Buna karşın para çekme işlemlerinde daha fazla gecikme yaşanabileceği konusunda kullanıcılara sinyal verdi. Zipmex, geçen yıl 60 milyar dolarlık Terra ekosisteminin çöküşünden kaynaklanan bir kripto para çöküşünden etkilendi. Şirket bu çöküşün ardından iflas korumasında başvurdu. Kripto para borsası Zipmex, Terra’nın çöküşünün ardından Babel Finance ve Celsius Network’e kredi vermiş ancak ikisi de borçlarını ödeyememişti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x