Yükleniyor...

Zoom Uygulamasında Ethereum Kullanılabilecek

Telekonferans konusunda uzman olan telekomünikasyon şirketi Zoom, kripto para birimi ödemelerini kolaylaştıran ve işletme sahiplerinin ve konferans organizatörlerinin video görüşmelerinden para kazanmalarını sağlayan Ethereum tabanlı bir blockchain uygulamasının ayrıntılarını yayınladı.

zoom uygulamasında ethereum kullanılabilecek scaled

Telekonferans konusunda uzman olan telekomünikasyon şirketi Zoom, kripto para birimi ödemelerini kolaylaştıran ve işletme sahiplerinin ve konferans organizatörlerinin video görüşmelerinden para kazanmalarını sağlayan Ethereum tabanlı bir blockchain uygulamasının ayrıntılarını yayınladı. SmartSessions olarak bilinen uygulama, 2key.network tarafından çevrimiçi etkileşimler için artan talebi karşılamak ve Zoom’un mevcut hizmet kaydı ve ödeme yönetimi özelliklerinin potansiyelini en üst düzeye çıkarmak için geliştirilmiştir.

Akıllı Sözleşme Haline Getirecek

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

SmartSessions, Zoom tarafından sunulan mevcut faturalandırma ve ödeme seçeneklerini, daha iyi veri izleme ve raporlama yetenekleri de sağlayacak olan bir Ethereum akıllı sözleşmesi haline getirecektir. Ayrıca, içerik oluşturucuların, başkalarının gelecek video konferanslarını pazarlaması için teşvik etmek amacıyla tavsiye ödeme düzeyleri için ödüller ayarlamalarına olanak tanır.

Çağrılara kaydolan müşteriler, çeşitli kripto para birimlerinde ödeme yapma seçeneğine sahip olacak ve 2key, bu varlıkların kredi kartı kullanarak doğrudan platformdan satın alınabilmesi için bir ağ geçidi sağlayacaktır. Uygulamanın yapımcıları, 2key.network, yedi ülkeye dayanan ve üç kıtaya yayılmış bir proje ekibi ile uzak konsepti somutlaştırıyor.

Para Kazanabilirsiniz

Zoom ile danışmanlık hizmeti sunanlar ya da online ders veren öğretmenler Ethereum (ETH)ile ödeme alabilecek. Bu projeyle insanlar bu görüşmelere katılabilmek için Zoom üzerinden ETH ile ödeme yapacak.