Yükleniyor...

Zor Durumdaki Kripto Projesi, Anlaşmadan Eli Boş Döndü

Kripto kredi platformu Nexo, potansiyel satın alma amacıyla görüşmelere başladığı kripto kredi kuruluşu Vauld'un masasından kalktı.

Zor Durumdaki Kripto Projesi Anlasmadan Eli Bos Dondu

Kripto kredi platformu Nexo, potansiyel satın alma amacıyla görüşmelere başladığı kripto kredi kuruluşu Vauld‘un masasından kalktı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Benimsenen ve genişleyen kripto endüstrisi, kendi içerisinde de gelişmelere tanıklık ediyor. Birçok şirket, yeni projeler ve yeni hamleler için elini cebine sokuyor. Bunlardan birisi olan kripto kredi kuruluşu Nexo, geçtiğimiz Temmuz ayında Vauld ile potansiyel satın alma amacıyla görüşmelere başladı. Likidite sıkıntısı çeken Vauld, Nexo‘ya satışın gerçekleşmesine sıcak baktı. Ancak Nexo, altı ay sonra Vauld ile potansiyel satın alma görüşmelerini sonlandırdı.

Kripto Kredi Kuruluşu Nexo, Vauld ile Görüşmelerini Sonlandırdı

Kripto şirketi Nexo, likidite sıkıntısı çeken Vauld ile potansiyel satın alma amacıyla anlaşma imzaladı. Bu anlaşma, 60 günlük özel bir durum tespiti imkanı sundu. Ancak şirket, durum tespit süresini iki kez uzatmak zorunda kaldı. Son güncellemeye göre, iki taraf bu görüşmeleri sonlandırdı ve anlaşmadan çekildi.

Vauld CEO’su Darshan Bathija, şirketinin alacaklılarına Nexo ile görüşmelerin sonlandığını iletti. Alacaklılarıyla mail yoluyla iletişime geçen CEO, “Nexo ile görüşmelerimizin ne yazık ki meyve vermediği” dedi.

Anlaşmanın suya düşme nedenleri arasında, Vauld‘un tüm piyasa koşullarından sert bir şekilde etkilenmesi yer aldı. Nexo, görüşmeleri sonlandırmadan önce Vauld‘a iki kez şart koştu. Bu şartlar, Vauld alacaklılarını tatmin etmediği için gerçekleşmedi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x