Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Altcoin Haberleri 1.1 Milyar VeChain (VET) Çalındı!

1.1 Milyar VeChain (VET) Çalındı!

ABONE OL:google-news

VeChain Vakfı, geri alım programı kapsamında oluşturulan VET geri alım adresinin saldırıya uğradını açıkladı. Saldırı sonrası 1.1 milyar VET’in çalındığı açıklandı.

Vakıf tarafından yapılan açıklamada, saldırganın VET’leri gönderdiği adresle ilişkili tüm işlemlerin takibe alındığı ve kara listeye alınması için borsalarla iletişime geçildiği bildirildi. Hacken ve vechainstats ekiplerinden yardım alındığını belirten vakıf, aynı zamanda olayın Singapur’daki kolluk kuvvetlerine de aktarıldığını ifade etti.

Saldırı öncesi 1.1 milyar VET yaklaşık 7.3 milyon dolara karşılık geliyordu. Saldırının duyurulması sonrası yüzde 20 düşüş yaşandı ve VET fiyatı 0,0058 dolar seviyesine geriledi. Düşüş sonrası çalınan VET’lerin değeri 6.4 milyon dolara düşmüş oldu.

VeChain Vakfı, geçtiğimiz aylarda 12 aylık periyotlar içinde 25 milyon dolarlık geri alım yapacağını açıklamış, ilk alım Temmuz ayında yapılmıştı.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar