Yükleniyor...
AL / SAT

Künye

Kriptomeda Yayıncılık A.Ş.

Mersis No: 0589088289500001
Adres: Büyükdere Caddesi No:199 34330 Levent/İstanbul (Workinton Levent 199)
Tel: +90 212 403 5415
E-Posta: info@kriptomeda.com
Şirket Yetkilisi:
Eray Dengiz
eray.dengiz@kriptomeda.com

Ömer Ergin

Yayın Koordinatörü / Editorial Coordinator

omer.ergin@kriptomeda.com

Neşe Yavuz

İçerik Editörü / Content Editor

nese.yavuz@kriptomeda.com

Semih Alkan

Yazar / Author

semih.alkan@coinkolik.com

Ali Tunç

Dijital Platform Sorumlusu / Digital Platform Representative

ali.tunc@kriptomeda.com

Hukuk Danışmanı / Legal Advisor

Av. Belgin Ayhan
belgin.ayhan@kriptomeda.com

E-posta / Email

info@kriptomeda.com

Telefon / Telephone

+90 212 403 5415

Reklam / Advertise

Türkiye’nin en hızlı büyüyen kripto para haber sitesi Coinkolik.com sitesinde reklam vermek çok kolay! Birbirinden farklı reklam seçenekleri için bizimle hemen iletişim kurabilirsiniz.

Basın Bültenleri / Press Releases

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
info@kriptomeda.com

Tüm Haklar Saklıdır / All Rights Reserved

Yasal Uyarı – coinkolik.com‘da yayınlanan haber ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz. coinkolik.com’da yayınlanan köşe yazılarının ve yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Web sitemiz dışındaki farklı sitelere yönlendirilen linklerin içeriklerinden coinkolik.com sorumlu tutulamaz.

Gizlilik İlkeleri / Privacy Policy

Copyright 2019 coinkolik.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları coinkolik.com‘a aittir. coinkolik.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar coinkolik.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

coinkolik.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. coinkolik.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Dolaşım Menüsü