Yükleniyor...

Künye

Kriptomeda Yayıncılık A.Ş.

Mersis No: 0589088289500001
Adres: UNIQ Istanbul – Huzur Mah. Maslak Ayazağa Cd. No:4, 34485 Sarıyer/İstanbul
E-Posta: [email protected]

Yayın Ekibi

Yönetici Editör – Executive Editor
Alp Börü

İçerik Editörü – Content Editor
Özgür Umut Demirci

İçerik Editörü – Content Editor
Yağız İşbırakmaz

İçerik Editörü – Content Editor
Buğra Çimen

Sosyal Medya Editörü – Social Media Editor
Görkem Saçar

Yönetim Ekibi

Direktör – Director
Eray Dengiz

Ürün Yöneticisi – Product Manager
Ali Tunç

Yazılım Mühendisi – Software Engineer
Tolga Türkmen

Hukuk Danışmanı – Legal Advisor
Av. Belgin Ayhan

Tüm Haklar Saklıdır / All Rights Reserved

Yasal Uyarı – coinkolik.com‘da yayınlanan haber ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz. coinkolik.com’da yayınlanan köşe yazılarının ve yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Web sitemiz dışındaki farklı sitelere yönlendirilen linklerin içeriklerinden coinkolik.com sorumlu tutulamaz.

Gizlilik İlkeleri / Privacy Policy

Copyright. coinkolik.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları coinkolik.com‘a aittir. coinkolik.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar coinkolik.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

coinkolik.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. coinkolik.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.