Yükleniyor...

Hakkımızda

Coinkolik; kripto paralar, blokzincir, merkeziyetsiz uygulamalar gibi paranın geleceğini kapsayan içeriklerle takipçilerini tümüyle bağımsız bir şekilde besleyen bir haber platformudur. Dijital para topluluğunun uzman görüşleri ve yorumlarıyla en son haberleri, fiyat analizlerini ve gelişmeleri sizlerle buluşturuyoruz.

Kripto para dünyası her geçen gün daha da gelişiyor. Giderek artan sayıdaki işletme, girişimci, yatırımcı ve bu teknolojiyi benimseyen insanlarla birlikte olmaktan, bu yeniliklerin getirdiği birçok avantaj hakkında konuşabiliyor olmaktan dolayı gurur duyuyoruz.

Günümüzde kesin olan bir şey var; kendini eğitmek, yeni finansal ve teknolojik yeniliklerden haber olmak. Coinkolik ailesi olarak size bunu sağlamak için varız. Coinkolik, kripto paralarla ilgili paylaşımlar yapmak için 2016 yılında kuruldu. O günden bu yana bu iş için güvenilir bir bilgi kaynağı olmayı başardık.

Coinkolik IMQS

Türkiye’nin en hızlı büyüyen kripto para haber sitesi Coinkolik’in “Uluslararası Medya Kalite Standartlarına” uygun yayın yaptığı IMQS’ce tescillendi.

Bizi daha yakından tanımak için Künye sayfamızı ziyaret edebilir, iletişime geçmek için İletişim sayfamızı kullanabilirsiniz. Gizlilik Politikası ve Kullanım Sözleşmesi sayfalarımızı incelediğinizden lütfen emin olun.

ck x banner
ck youtube banner