Hakkımızda

Coinkolik, kripto paralar, Blockchain, merkezi olmayan uygulamalar, kısacası paranın geleceğini kapsayan içeriklerle takipçilerini tümüyle bağımsız bir şekilde besleyen bir haber platformudur. Dijital para topluluğunun uzman görüşleri ve yorumlarıyla en son haberleri, fiyat analizlerini ve gelişmeleri sizlerle buluşturuyoruz.

Kripto para dünyası her geçen gün daha da gelişiyor. Giderek artan sayıda işletme, girişimci, yatırımcı ve bu teknolojiyi benimseyen insanlarla birlikte olmaktan, bu yeniliklerin getirdiği birçok avantaj hakkında konuşabiliyor olmaktan doları gurur duyuyoruz.

Günümüzde kesin ve artık oldukça önemli bir hal olan bir şey var; kendini eğitmek, yeni finansal ve teknolojik yeniliklerden haber olmak. Coinkolik ailesi olarak size bunu sağlamak için varız. Coinkolik, kripto paraları zirveye taşımak için 2016 yılında kuruldu. O günden bu yana bilgiyi paylaşmanın önemini ve bu iş için güvenilir bir bilgi kaynağı olmayı başardık. 6 yıl içinde kripto para pazarında bilinen bir lider haline geldik.

Bizi daha yakından tanımak için “Künye” sayfamızı ziyaret edebilir, iletişime geçmek için “İletişim” sayfamızı kullanabilirsiniz. “Gizlilik Politikası” ve “Kullanım Sözleşmesi” sayfalarımızı incelediğinizden lütfen emin olun.