Yükleniyor...

107 Bored Yacht Apes NFT’si için 19 Milyon Dolar Teklif Edildi

NFT çılgınlığı devam ediyor

nft 1

NFT çılgınlığı devam ediyor. Şu anda bir Sotheby’s koleksiyonundaki 107 Bored Apes Yacht Club NFT’si için 19 milyon dolar teklif edildi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

NFT pazarı her geçen gün giderek yaygınlaşmaya devam ediyor. Bu yazının yazıldığı sırada Sotheby’s, Bored Ape Yacht Club’ın (BAYC) NFT’leri özel çevrimiçi bir satışa ev sahipliği yaptı ve NFT’ye sahip olmak için 19 milyon dolar teklif edildi.

Sotheby’s, Bored Ape Yach Club serisinden 107 NFT’lik bir koleksiyona ev sahipliği yapan Her biri 2021 yılında basılarak, bir ERC721 tokenini temsil eden bu NFT maymunları ilk satışa sunulduğunda 0.08 ETH gibi düşük fiyatlardan satıldı. Popülerliği giderek artınca çok yüksek rakamlara ulaştı.

Hemen hemen her sektörden yatırımcıların, sanatçıların ve sporcuların ilgisini çeken NFT’ler Efsanevi basketbol oyuncusu Stephen Curry’nin de odak noktasından biri. Kendisi bir maymun satın alarak Twitter’da profil resmi olarak kullanıyor. Oyuncu ayrıca projeyi Twitter biyografisine de koydu.

Sotheby’s koleksiyonunun, her bir NFT için mevcut fiyatı yaklaşık 177.570 dolar olarak satışa çıkıyor. 0.08 ETH‘lik ilk fiyatı göz önüne alındığında, bu satıcıya muazzam bir kâr getiriyor. Müzayedenin bitmesine daha 3 gün var ve koleksiyonun değeri daha da yükselebilir.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x