Yükleniyor...

1inch, 175 Milyon Dolar Yatırım Aldığını Duyurdu

1inch Network, Çarşamba günü yaptığı açıklamada finansman turunda 175 milyon dolar topladığını duyurdu.

1inch 175 milyon dolar yatirim aldigini duyurdu

1inch Network, Çarşamba günü yaptığı açıklamada finansman turunda 175 milyon dolar topladığını duyurdu.

Merkeziyetsiz kripto varlık alım satım platformu 1inch’in arkasındaki proje olan 1inch Network, 175 milyon dolar yatırım aldı. Amber Group tarafından yönetilen tura ayrıca Jane Street, VanEck, Alameda Research, Celsius, Nexo ve Gemini Frontier Fund gibi yatırımcılar da katıldı.

Kurucu ortak Sergej Kunz konu ile ilgili yaptığı açıklamada bankalar ve hedge fonları da dahil olmak üzere kurumsal müşterilere hizmet vermeyi amaçladıklarını söyledi. Bu amaçla şirketin Avrupa ve ABD’de lisans almayı planladığını ve ilk adımın Avrupa olduğunu söyledi. Ayrıca 1inch’in şu anda Almanya, Cebelitarık ve Lihtenştayn’daki mevcut düzenleyici fırsatları araştırdığını da ekledi. 

Proje ayrıca kurumlar için özel olarak 1inch Pro adlı bir ürünü piyasaya sürmek için çalışıyor. Ürünün 2022’nin sonunda veya 2023’ün başlarında piyasaya sürülmesi bekleniyor. Kurumlar için “izin havuzları” sağlayacağını ve yalnızca doğrulanmış katılımcılara izin vereceğini söyleyen Kunz, bireysel kullanıcılarının 1inch Pro ürünü altında çalışacak tüm mevcut likidite kaynakları ve hizmetlerine erişmek için KYC ve AML gerekliliklerini yerine getirmesi gerekeceğini söyledi. 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner