Yükleniyor...

1inch Network (1INCH), Fantom (FTM) Ağına Genişliyor

1inch Network (1INCH), EVM uyumlu Katman 1 blockchain protokolü Fantom'a (FTM) genişletildi.

1inch

1inch Network (1INCH), EVM uyumlu Katman 1 blockchain protokolü Fantom’a (FTM) genişletildi.

1inch Network yaptığı basın açıklamasında 1inch Aggregation Protocol ve 1inch Limit Order Protocol’ün Fantom ağına genişletildiğini belirtti.

Bu hamleyle birlikte kullanıcılar, daha derin likiditeye ve verimli ucuz swap’ler için daha fazla alternatife erişebilecek.

1inch Fantom Ağına Genişliyor

1inch’in EVM uyumlu ve ölçeklenebilir Katman 1 blockchain protokolü Fantom’a genişlemesiyle sayısız protokol de benzer bir geçiş yapacak. Solidly, SpookySwap, Geist Finance, SCREAM, Curve, Beethoven X (Beets), SpiritSwap, Synapse, SushiSwap, PaintSwap, Morpheus Swap, Elk Finance, ProtoFi VE Saddle, geçiş yapan en önemli protokoller arasında yer alıyor. 1inch Network’ün kurucu ortağı Sergej Kunz, konuyla ilgili şu ifadeleri kullandı:

“Fantom popüler ve bir ağ ve son zamanlarda dikkat çeken bir performans sergiledi. Fantom blockchain’ine 1inch protokollerinin konuşlandırılması, kullanıcılara daha fazla verimlilik, esneklik ve derin likiditeye erişim sunacak”

2018’de yapılan bir ICO ile başlatılan Fantom, uzun bir süre düşük profile sahip bir blockchain olarak biliniyordu. Ancak daha sonra DeFi’a odaklanan Fantom büyük bir ün kazandı ve TVL’si Eylül 2021’den beri patlama yaşadı.

2022 başlarında 15,22 milyar dolara ulaşan TVL, daha sonra düşüş yaşadı ve şu sıralar 7 milyar doların biraz üzerinde yer alıyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x