Anasayfa Bitcoin (BTC) Yatırım Yönetimi Şirketi CEO'su: 2019 Boğa Döngüsünde Bitcoin Fiyatı 30.000 Dolara Yükselecek

Yatırım Yönetimi Şirketi CEO’su: 2019 Boğa Döngüsünde Bitcoin Fiyatı 30.000 Dolara Yükselecek

yatırım yönetimi şirketi Morgan Creek Capital Management’ın kurucusu ve CEO’su Mark Yusko, CNBC’ye verdiği son röportajda Bitcoin’in gün içinde 12.800 dolara kadar çıkması sonrası yeni bir yükseliş öngörüsünde bulundu.

CNBC’nin Fas Money programına verdiği demeçte Yusko, “Kesinlikle eski yüksek seviyelere tekrar geleceğiz” dedi. Yusko, mevcut boğa döngüsünde 2017’deki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20.000 doların aşılacağını düşündüğünü ortaya koydu. Ayrıca “[…] Bir sonraki parabolik harekette olduğumuzu düşünüyorum. Küçük bir düzeltme yapmadan önce parabolik hareket bizi 30.000 dolar seviyesine götürür. […]” değerlendirmesinde bulundu.

Görüşlerini paylaşmaya devam eden Yusko, kısa bir süre önce öne sürdüğü öngörüsünü yeniden dile getirdi ve BTC/USD’nin orta vadede 100.000 dolara ulaşabileceğini söyledi.

BTC Fiyatı

Bitcoin fiyatı son haftalarda sessiz bir şekilde seyrediyordu, ancak bugün yaptığı sert hareketle TSİ 10:04’de 12.800 dolara kadar yükseldi. Bu da birçok düşüş eğiliminde olunduğunu iddia eden uzmanı şaşırtan bir gelişme oldu. Yatırımcılar yayın sırasında haftalık bazda yüzde 15, aylık bazda ise yüzde 60 kazanç elde ettiler.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.

En güncel gelişmeleri Telegram grubumuzdan, Twitter hesabımızdan veya Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik'te yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Buradaki yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.

Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapan, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı seven, araştırmacı, teknoloji aşığı Mekatronik Mühendisi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Haftanın Öne Çıkan Başlıkları

Anlık Piyasa Verileri

-
50.626,960.63%