26 Aralık'a Kadar 176 Milyon Shiba Inu (SHIB) Yakımı Gerçekleşecek • Coinkolik
Yükleniyor...

26 Aralık’a Kadar 176 Milyon Shiba Inu (SHIB) Yakımı Gerçekleşecek

Ekim ayından bu yana yarım milyardan fazla Shiba Inu yakıldı ve dört gün içinde 176 milyonu daha yakılması planlanıyor.

Shiba Inu burn

Ekim ayından bu yana yarım milyardan fazla Shiba Inu yakıldı ve dört gün içinde 176 milyonu daha yakılması planlanıyor.

Bigger Entertainment kripto para plak şirketinin sahibi Steven Cooper, ekibinin Noel’den hemen sonra bu ayın sonundaki “yakım partisinde” 176 milyon SHIB yakmayı planladığını tweetledi, ancak bu miktar daha fazla olabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bu arada Cooper, iki milyon SHIB’nin daha yakıldığını, yani Shiba Inu’nun harcanamayacağı veya geri çekilemeyeceği boş bir adrese gönderildiğini gösteren Etherscan’dan bir bağlantı paylaştı.

veri 1 1

Bigger Entertainment, Shiba Inu’yu, müzik, NFT, ürün ve etkinlik biletleri için ödeme olarak kabul eden ilk plak şirketidir.

Cooper, SHIB Topluluğunu Yakım Partisine Davet Etti

Şirketin sahibi Cooper Shiba Inu “yakım partisi”nin 26 Aralık’ta gerçekleşeceğini bu ayın başlarında, SHIB topluluğunu 5 dolar karşılığında yakma partisine bilet almaya davet etti.

13 Aralık’ta Twitter üzerinden Cooper, 7.500 SHIB sahibinin her birine 5 dolar öderse, ekibin bir milyar Shiba Inu tokeni yakacağını yazdı. Yakım olayına dört gün kala Bigger Entertainment ekibi 176 milyon SHIB yakmaya hazırlanıyor.

Cooper, SHIB topluluğunun daha fazla yakım gerçekleştirebileceğini söylüyor. Tek seferde çok sayıda token yakmanın, Ethereum’da gaz ücretlerinden tasarruf sağladığını vurguladı.

Ekim Ayından Bu Yana 641 Milyon SHIB Tokeni Yandı

Steven Cooper, ekibinin 11 saat önce yaktıkları iki milyon SHIB ile birlikte toplamda 641 milyon tokeni imha ettiğini de tweetledi.

İki milyon SHIB’nin (70 dolar değerinde) 0xdead000000000000000042069420694206942069 boş adresine gönderildiğini gösteren bir Etherscan sayfasının bağlantısını paylaştı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x