Yükleniyor...

6Block, Sıfır Bilgi İspatı için Madencilik Platformunu Başlattı (Sponsorlu)

6Block'un ikinci yeri Aleo Testnet 2, madencilik havuzları, madenciler, madencilik yazılımları, kaşifler vb.

telegram cloud photo size 5 6253715302487535218 y

6Block’un ikinci yeri Aleo Testnet 2, madencilik havuzları, madenciler, madencilik yazılımları, kaşifler vb. olmak üzere bilgi işlem teknolojisi çözümlerinin tedarikçisi olarak konumlanmak için Madencilik Platformunu ZK.Work’ü başlattı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

ZK.Work, Sıfır Bilgi İspatı için Lider Madencilik Platformu olarak hizmet vermekte ve ilk ürünü Aleo madencilik havuzu oldu. Sürüm 1.0 yeni yayına girdi: https://zk.work/aleo/home  

Aleo, tamamen özel ve ölçeklenebilir uygulamalar oluşturmaya yönelik bir geliştirici platformudur. 2019 yılında kurulan Aleo, A16Z(Andreesen Horowitz) liderliğindeki 28 milyon dolarlık ilk finansman turunu artırdı. 7 Şubat 2022’de Aleo, SoftBank ve Koracap liderliğindeki 200 milyon dolarlık ikinci tur yatırımı aldı ve şimdiye kadar Sıfır-bilgi (ZK) ispatı olarak en büyük B serisi finansmanı oldu. Güçlü VC desteğiyle Aleo, şüphesiz mahremiyet sunar ve ZK’da yıldız bir projedir.

ZK.Work, Aleo’nun resmi ilerlemesini takip edecek ve en kısa sürede kullanıcılara ilgili destek ve hizmetleri sağlayacak.

ZK’da uzun yıllara dayanan deneyime sahip olan ZK.work’deki geliştirme ekibi, madencilik verimliliğini en üst düzeye çıkarmak için hem donanımı hem de yazılımı özellikle aşağıdaki alanlarda optimize etti:

– Donanım: AMD CPU’lar ve gelişmiş GPU’lar, madencilik temel testlerinde en iyi performansı garanti eder. AMD CPU’lardaki yerleşik SHA modülleri, büyüklük sırasına göre diğer CPU’lardan daha iyi performans sağlar.

– Yazılım: Tescilli madencilik yazılımı en yüksek performansı sunar. Madencilik yazılımı, mühendislik ve algoritma verimliliğini artırmak için GPU’lara karşı optimize edilmiştir. Bilgi işlem kaynaklarının boşta kalma süresi olmadan tam kapasite çalışmasını sağlamak için ZK-Snarks algoritması optimize edildi. Ek olarak, ana zaman alıcı FFT/Multiexp modülünün performans optimizasyonu dahil olmak üzere ZK hesaplamayı resmi sürümden birkaç kat daha hızlı hale getirmek için optimize edildi.

ZK.Work, gelecek planları için sürekli olarak kaliteli ZK projeleri arayacak ve platforma umut verici madencilik projeleri ekleyerek lider bir madencilik havuzu olmayı taahhüt edecek.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x