Yükleniyor...

90’ların Virali “Dans Eden Bebek” de NFT’ye Dönüşüyor

Zamanında popüler ve viral olan çoğu akım da NFT’ye dönüştürülmeye başladı.

nft viral

Zamanında popüler ve viral olan çoğu akım da NFT’ye dönüştürülmeye başladı. Bir zamanlar viral haline gelen tabut dansı videosu geçtiğimiz Nisan ayında NFT olmuştu, iki yaşındayken yandan bakış attığı fotoğrafıyla internet efsanesine dönüşen Chloe Clem’in o fotoğrafı NFT olarak satışa çıkmıştı. Bu viral NFT’lere yenisi eklendi.  90’lı yılların dans eden bebeği de NFT’ye dönüştü.

Dans Eden Viral Bebek NFT Oldu

nft viral bebek
dans eden bebek

İnternetin en eski viral fenomenlerinden biri olan üstü çıplak dans eden bebek, günümüz teknolojisine uyarlanarak NFT’ye dönüştürüldü.

1996 yılında ABD’deki büyük haber ağlarında görünmeden önce e-posta zincirleri aracılığıyla yayılmaya başlayan “Dans Eden Bebek” animasyonu, şimdi de NFT’ye dönüştürülüyor.

CNN’in haberine göre, grafik, Michael Girard, Robert Lurye ve John Chadwick ve Viyana merkezli yaratıcı grup HFA-Studio iş birliğiyle oluşturuldu. Artık “Dans Eden Bebek”, 2022 yılına uygun bir şekilde NFT biçiminde önümüzdeki hafta piyasaya sürülecek.

“Dans Eden Bebek” NFT modeli, son derece ilgi çekici görünümlere sahip ayrıntıları içerdiği görülüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner