Yükleniyor...

Aaron Arnold, Bitcoin’in (BTC) 100.000 Doları Aşacağına İnanıyor

Altcoin Daily'nin kurucu ortaklarından Aaron Arnold, Bitcoin'in (BTC) 100.

bitcoin 674

Altcoin Daily’nin kurucu ortaklarından Aaron Arnold, Bitcoin’in (BTC) 100.100 doları aşacağı görüşünde.

Arnold, 815.000 Youtube abonesine yaptığı açıklamada, Bitcoin ağının sürekli büyüdüğünü ve yükselişte olduğunu ifade etti.

“Bitcoin konusunda son derece iyimserim. Bitcoin güçlü temellerinin yanı sıra sansüre dayanıklı ve merkeziyetsiz bir yapıya sahip. 2021 yılında çok şey oluyor. Bence Bitcoin’in 100.000 dolar aşmamasına imkan yok.

Bitcoin’in yapacak çok şeyi var. Hash oranı artmış durumda. Aktif Bitcoin adresleri arttı. Borsalardaki Bitcoin bakiyesi hala çok düşük.”

Kripto analisti, kurumların ve düzenleyici kurumların en büyük kripto varlığını benimsemeye devam ettiği gerçeğine de işaret ediyor.

“PayPal ve Venmo önemli örnekler. ABD Para Birimi Denetçisi de onay modunda. Düzenleme yapılıyor. Yönetmelik olması yasaklamayacakları anlamına geliyor. Wall Street bu yüzden kabul ediyor. Kurumlar da altyapıyı oluşturmaya başladılar.”

Arnold, zincir üzerindeki verilere bakıyor ve yatırımcıların bunu bir fırsat olarak gördüğünü ifade ediyor. HODLers’ın Bitcoin’in uzun vadeli görünümüne güvendiklerini söylüyor.

“Uzun vadeli yatırımcılar şu anda yatırım yapmaya devam ediyor. Daha önce bundan para kazananlar yine dipten alan kişilerdi. Aslında, daha spesifik olmak gerekirse, geçen ay uzun vadeli HODLers, varlıklarına 221.000 Bitcoin ekledi.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x