Yükleniyor...
Sponsored

ABD’de Bir Bar, Ödemelerde Dogecoin Kabul Edecek

McDonalds ve MrBeast Burger tartışmalarının ardından, ABD’de bulunan The Lost Leaf adlı bir bar artık ödemelerde Dogecoin kabul edeceğini duyurdu.

abdde bir bar artik odemelerde dogecoin kabul edecek

McDonalds ve MrBeast Burger tartışmalarının ardından, ABD’de bulunan The Lost Leaf adlı bir bar artık ödemelerde Dogecoin kabul edeceğini duyurdu. 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Elon Musk’ın fast food devi McDonalds’tan Dogecoin kabul etmesini istemesi ile başlayan süreçte, işletmeler Dogecoin kabul etmeye devam ediyor. Her ne kadar Musk’a McDonalds’tan olumlu bir dönüş gelmese de MrBeast Burger gibi zincirler Dogecoin ile ödeme kabul etme konusuna olumlu yaklaştı. Bu halkaya son katılan işletme ise Phoenix, Arizona’da 2006 yılında kurulan The Lost Leaf bar oldu. 

Dogecoin yaratıcısı Billy Markus, bu süreçte Dogecoin kullanıcılarına büyük destek oldu. Markus şirketlerin Dogecoin’i kabul etmesini isteyen kullanıcılara bu konuda nasıl bir yol izlemeleri gerektiği hakkında ipuçları verdi:

“Şirketlerin Dogecoin’i kabul etmesini istiyorsanız unutmayın: Soğukkanlı olun! İnsanlar gerizekalıları dinlemezler, onlara bunun kendileri için neden faydalı olduğunu gösterin! Kazan-kazan senaryoları oluşturun. Topluluğun ne kadar ilgili ve havalı olduğunu gösterin, haklı veya kızgın davranmayın! Bunu kimse sevmez.’’

Dogecoin yayın saati itibariyle 0.14 dolar seviyesinden işlem görüyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x