Yükleniyor...

ABD’nin En Büyük Hayvan Barınaklarından Birisi Artık Dogecoin (DOGE) İle Bağış Kabul Ediyor

Amerika’nın hayvan barınma konusunda önde gelen kuruluşlarından biri “Dogecoin” ile bağış kabul etmeye başladı

paws bitcoin btc

Amerika’nın hayvan barınma konusunda önde gelen kuruluşlarından biri “Dogecoin” ile bağış kabul etmeye başladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

25 yaşındaki kuruluş Salı günü yaptığı açıklamada, ABD’nin Ortabatı bölgesindeki en büyük “öldürmeyen” hayvan barınağı olan PAWS Chicago’nun Dogecoin bağışlarını kabul etmeye başladığını duyurdu.

CEO Susanna Homan, hareketin büyüyen kripto para topluluğuyla bağlantı kurmayı amaçladığını söyledi:

“Çözüm odaklı, ileri görüşlü bir kuruluşuz, bu nedenle Chicago’da hayvan refahının geleceğini sürdürmeye ve hayvanların hayatlarını kurtarmaya yardımcı olabilecek büyüyen kripto para topluluğuyla bağlantı kurmaya istekliyiz.”

PAWS Chicago, her yıl öldürülen evsiz hayvan sayısını %91 oranında düşürmeyi başardığı ve hayvan barınma konusunda ulusal bir model haline geldiği için gurur duymaktadır.


Meme kültürüne yeni odak noktası, PAWS Chicago’nun önde gelen reklam şirketi Leo Burnett ile ortaklık kurmasından sonra geldi.

Dogecoin topluluğu, ilk günlerinden beri hayırsever çabalarıyla biliniyor. 2014’ün başlarında, Kenya’da temiz su arzını desteklemek için Dünya Su Günü kampanyası için para topladıktan sonra bu konudaki çalışmaları devam etti.

Hatta Dogecoin‘i taklit eden projeler de bu konuda çalışmalar yürütüyor. Temmuz ayında Baby Doge’un arkasındaki ekip de Atlanta merkezli hayvan organizasyonu Furkids’e 20.000 dolar bağışta bulundu.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x