Yükleniyor...

Acun Ilıcalı NFT Projesiyle Karşımıza Gelecek

Türkiye’nin önde gelen televizyoncularından birisi olan Acun Ilıcalı, yaptığı bir açıklamada NFT projesi üzerinde çalıştıklarını açıkladı.

acun ilicali nft

Türkiye’nin önde gelen televizyoncularından birisi olan Acun Ilıcalı, yaptığı bir açıklamada NFT projesi üzerinde çalıştıklarını açıkladı. Ilıcalı, proje hakkında herhangi bir detay paylaşmasa da NFT konusunda sektörün öncülerinden biri olmak istediklerini belirtti.

Acun Ilıcalı bir sonraki büyük projesini Webrazzi Summit 2021’de Webrazzi Kurucusu Arda Kutsal’ın sorularını yanıtlarken duyurdu. Ilıcalı, bu kez NFT projesiyle birlikte karşımıza gelecek.

NFT dünyasıyla yakınlaştıklarını söyleyen Acun Ilıcalı, bu konuda sektörün öncülerinden biri olmak istediklerini, NFT projelerinin küresel olacağını belirterek dünyaya mümkün olduğu kadar açılacaklarını dile getirdi. Türkiye’nin gücünü dünyada hissettirmek istediğini ifade etti.

NFT projesinin nasıl olacağıyla ilgili net bir açıklama henüz gelmedi. Ilıcalı, yalnızca NFT projesi üzerinde çalıştıklarını ifade etti. Ilıcalı’dan yakın zamanda NFT konusunda yeni açıklamalar gelmesini bekliyoruz.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x