Ağustos Ayında En Çok Ziyaret Edilen Kripto Varlık İşlem Platformları • Coinkolik
Yükleniyor...

Ağustos Ayında En Çok Ziyaret Edilen Kripto Varlık İşlem Platformları

Ağustos 2021’de kripto varlık işlem platformlarına gelen web trafiği açıklandı.

borsa

Ağustos 2021’de kripto varlık işlem platformlarına gelen web trafiği açıklandı.

ICO Analytics’in yayınladığı SimilarWeb Ağustos ayı verilerine göre kripto varlık işlem platformlarına toplam trafik %27 oranında arttı. Verilere göre Ağustos ayında en çok ziyaret edilen kripto varlık işlem platformu zirvedeki yerini koruyarak Binance olurken, listedeki web trafiği azalan tek platform %8 oranında Uniswap oldu. Top 20’de 14. sırada yer alan yerli kripto varlık işlem platformlarımızdan Paribu %109 oranında artış göstererek, listedeki en fazla yükselişe sahip platform oldu. Buna göre Paribu, Ağustos ayında 6 milyon ziyaret aldı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Verilere göre, ilk 5’te yer alan kripto varlık işlem platformlarından Binance 166 milyon, Coinbase 68 milyon, FTX 22 milyon, PancakeSwap 21 milyon ve Bybit 19 milyonluk ziyaret aldı. Binance’e yapılan ziyaretler Temmuz ayına göre %23 oranında, Coinbase’inki %28, FTX’inki %56 oranında, PancakeSwap’ınki %31 oranında ve Bybit %27 oranında yükseldi.

İlk 20’de yer alan kripto varlık işlem platformlarında ziyaret açısından Temmuz ayına göre en çok yükselişe geçen %109’luk oranla yerli kripto varlık platformumuz Paribu oldu. Onu %56’yla FTX, %55 ile Bitkub ve gate.io takip etti.  


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x