Yükleniyor...
Sponsored

AK Partili Hukukçu Vekiller, Kripto Varlıkları Değerlendirecek

AK Parti, kripto varlıklarla ilgili yasal düzenlemenin altyapısını oluşturmak amacıyla paydaşlarla görüşmelere devam ediyor.

Kripto Paralar AKP

AK Parti, kripto varlıklarla ilgili yasal düzenlemenin altyapısını oluşturmak amacıyla paydaşlarla görüşmelere devam ediyor. AK Partili hukukçu milletvekilleri de bugüne kadar yapılan toplantılarda temsilcilerin ortak taleplerini masaya yatıracak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

DHA’da yer alan habere göre AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, kripto varlıklarla ilgili Meclis’te kendisini ziyaret eden sektör temsilcileriyle görüştü. Temsilciler, Elitaş’a taleplerini ileterek yapılacak yasal düzenleme ile ilgili görüşlerini bildirdi.

Temsilcilerin Elitaş’a, ‘yatırımcıların güvence altına alınması, kripto para borsalarının şeffaf şekilde incelenmesi’ şeklinde taleplerini ilettikleri bildirdi.

Yasal Düzenlemenin Alt Yapısı Oluşturulacak

AKPLI VEKILLER

AK Partili hukukçu vekiller de kripto varlıklarla ilgili hazırlanacak yasal düzenlemeye ilişkin bir araya gelecek. Hukukçu vekiller, bugüne kadar kripto varlık temsilcilerinin ilettikleri talepleri ve önerileri değerlendirerek, yasal düzenlemenin alt yapısını oluşturacak.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x