Yükleniyor...

Akbank’tan Avalanche İş Birliği Duyurusu

Akbank LAB, Twitter üzerinden Avalanche (AVAX) teknolojisiyle düzenlenecek onarıcı finans temalı Akbank ReFi Hackathon’un çok yakında başlayacağını duyurdu.

Akbanktan Avalanche ile Is Birligi Duyurusu

Akbank LAB, Twitter üzerinden Avalanche (AVAX) teknolojisiyle düzenlenecek onarıcı finans temalı Akbank ReFi Hackathon’un çok yakında başlayacağını duyurdu.

Kripto sektörü geliştikçe birçok banka ve borsa işbirliği yaparak, kripto paraların benimsenme amacıyla olumlu yönde adımlar atıyor. Türkiye’nin en büyük bankalarından biri olan Akbank, daha önce Ripple ile işbirliğine gitmişti. Şimdi de Avalanche teknolojisiyle geliştirilen iş birliği ürününü piyasaya sürüyor.

Akbank, Avalanche ile İş Birliği Yapıyor

NFT sergisi, kripto para iş birlikleriyle sektöre daha önce adım atan Akbank, yeni uygulamalar geliştiriyor. Akbank Lab, Twitter üzerinden Avalanche teknolojisiyle piyasaya sürülecek olan onarıcı finans temalı Akbank ReFi Hackathon’un duyurusunu yaptı.

Akbank Sanat NFT Eserleri ile Karşımızdaydı

Kripto sektörünü yakından takip eden Akbank, Akbank Sanat olarak daha önce, “Dijital Sanatta Şimdi: Alternatif Gerçeklikler + NFT” sergisini sanatseverleri bir araya getirmişti.

NFT eserlere yer verilen sergide, görsel sanatlar, ses sanatı, artırılmış gerçeklik ve sürükleyici ortamlar üzerine dijital teknolojiler kullanarak çalışan sanatçıların eserlerinin yanı sıra farklı tarzlar ve sanatsal araştırmalar da bir araya getirilmişti.

Avalanche ile iş birliği yapan Akbank’ın daha önceki dönemlerden gelen kripto tecrübesini uygulamalarına nasıl aktarılacağı merakla bekleniyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner