Algorand (ALGO), DeFi İnovasyonunu Desteklemek İçin 300 Milyon Dolarlık Fon Başlattı • Coinkolik
Yükleniyor...

Algorand (ALGO), DeFi İnovasyonunu Desteklemek İçin 300 Milyon Dolarlık Fon Başlattı

Algorand (ALGO) DeFi inovasyonunu desteklemek için 300 milyon dolarlık fon başlattığını duyurdu.

algorand DeFi

Algorand (ALGO) DeFi inovasyonunu desteklemek için 300 milyon dolarlık fon başlattığını duyurdu. Algorand’ın Viridis DeFi Programı, merkezi olmayan borsaların, para piyasalarının ve daha fazlasının büyümesini hızlandıracak.

Algorand protokolü, açık kaynak yazılımından yararlanarak blok zinciri teknolojisinin vaatlerini yerine getirmeye adanmış bir kuruluştur. Algorand, ağındaki DeFi inovasyonunu desteklemek için yaklaşık 300 milyon ABD doları değerinde bir fon başlattığını açıkladı. Fon, finans ekosisteminin geleceği için en iyi blok zinciri ağında çalışan merkezi olmayan kripto varlık işlem platformlarının, para ve opsiyon piyasalarının, sentetik varlık uygulamalarının, NFT platformlarının büyümesini hızlandıracak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Algorand Vakfı CEO’su Sean Lee, bunun ölçeklenebilir ve düşük maliyetli DeFi ekosistemi olacağını dile getirerek, finansman programını başlatmaktan heyecan duyduğunu belirtti. Doğru altyapıyı, uygulama ekosistemini ve likiditeyi oluşturmanın öneminden bahsederek Algorand’daki DeFi’nin dünyanın en verimli enerjili programı olarak kabul edileceğini söyledi.

Algorand’ın bu özel fonla DeFi eğitimini, DApp’leri ve likiditeyi destekleyerek, yenilikçi ve geliştirici DeFi ekosistemi üzerinde anında etki yaratabileceği düşünülüyor..

2017 yılında kurulan Algorand, sıfırdan DeFi ile finans kurumları ve hükümetlerin finansın geleceğine, FutureFi’ye sorunsuz geçiş yapmaları için gereken işlem hacmini yönetmek üzere inşa edildi. Yaklaşık 1.000 küresel kuruluş tarafından tercih edilen blok zinciri teknolojisi olan Algorand, sorunsuz değer alışverişiyle finansal ürün ve protokollerin basit bir şekilde oluşturulmasını sağlar.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x