Yükleniyor...

Altcoin Sezonu? Binance CEO’sundan Altcoin Sezonu Geliyor İddiası

Dünyanın en büyük kripto para birimi Bitcoin, Temmuz ayındaki düşüşün ardından 31 Temmuz itibariyle 10.

Binance Changpeng Zhao Altcoin Sezonu

Dünyanın en büyük kripto para birimi Bitcoin, Temmuz ayındaki düşüşün ardından 31 Temmuz itibariyle 10.000 dolar seviyesinin üstüne çıktı ve şu sıralar 10.524 dolardan işlem görüyor.

Bitcoin eski seviyesine doğru yol almaya devam ederken altcoin’ler tarafında endişeli bir bekleyiş var. Haziran ayında Bitcoin’in 14.000 dolara dayandığı dönemde bile yatırımcılarına bir türlü beklediklerini sunamayan altcoin’lerin ne zaman tam olarak yükselişe geçecekleri, Bitcoin’in performansına ayak uydurup uyduramayacakları büyük merak konusu.

Ticari hacmi ile dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance’ın CEO’su Changpeng Zhao, geçtiğimiz günlerde attığı bir tweet ile yeni altcoin sezonunun gelmekte olduğunu ima ederek, 2017 yılındaki yükseliş dönemi ile yeni dönemi kıyasladı.

2017 yılındaki altcoin sezonu ile gelmekte olan altcoin sezonunu karşılaştıran Zhao, bu iki altcoin sezonu arasındaki en büyük farkın yeni dönemin sadece whitepaper’lardan ibaret olmayışı şeklinde açıkladı. Zhao’ya göre yeni altcoin sezonundaki kripto para birimlerinin whitepaper’a ek olarak ürünleri ve aktif kullanıcıları da olacak.

Altcoin’lerin hala riskli birer yatırım olduklarına dikkat çeken Zhao, endüstrinin artık çok daha sağlıklı olduğunu vurguladı.

Zhao’nun “yeni altcoin sezonu” geliyor açıklaması altcoin yatırımcıları arasında büyük heyecana neden oldu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x