Yükleniyor...

AMC Entertainment CEO’su, Twitter’da Shiba Inu Anketi Açtı

AMC Entertainment CEO’su, şirketin ödeme yöntemi olarak Shiba Inu’yu (SHIB) kabul edip etmemesine dair bir Twitter anketi açtı.

amc entertainment ceosu twitterda shiba inu anketi acti

AMC Entertainment CEO’su, şirketin ödeme yöntemi olarak Shiba Inu’yu (SHIB) kabul edip etmemesine dair bir Twitter anketi açtı.

Köklü sinema zinciri AMC’nin CEO’su Adam Aron, Cuma günü Twitter’da SHIB ile ilgili bir anket düzenledi. Ankette kullanıcılara, AMC’de ödemeleri SHIB ile yapmak isteyip istemeklerini sordu:

“Bildiğiniz gibi, artık kripto para birimlerini kullanarak AMC hediye kartları satın alabilirsiniz ve BT grubumuz, yakında diğerlerinin yanı sıra Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve Dogecoin ile çevrim içi ödemeleri kabul edebilmemiz için kod yazıyor. Shiba Inu’yu da dahil etmemizi ister misiniz?”

Anket şu anda yaklaşık %80 evet ile devam ediyor. Ancak anketin sonlanmasına henüz dört gün var. Anket için şimdiye kadar 122.631 oy kullanıldı. 

AMC, dünyanın en büyük sinema zinciridir. Şirket 31 Mart itibariyle, dünya çapında yaklaşık 950 sinema salonu ve 10.500 ekranı işletiyor.

AMC CEO’su Eylül ayında, zincirin yıl sonuna kadar çevrim içi bilet ödemeleri için Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve Bitcoin Cash kabul edeceğini söylemişti. Ayrıca bu ayın başlarında Dogecoin ve diğer kripto varlıklarla AMC dijital hediye kartları satın alınabileceğini duyurdu.

Meme kripto varlık SHIB ise, son bir ayda muazzam bir büyüme kaydetti ve %960 oranında değer kazandı. Son 24 saatte %4 oranında yükselen SHIB, yayın saati itibariyle 0.00007429 dolar seviyesinden işlem görüyor. 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner