Yükleniyor...

Analist Justin Bennett’a Göre Aralık Ayında Altcoin’ler Ralli Başlatabilir

Kripto para analisti Justin Bennett, Aralık ayının, Ethereum (ETH) ve Dogecoin (DOGE) ile beraber dijital varlık piyasalarına ralli getirebileceğini söyledi.

Olympus 2

Kripto para analisti Justin Bennett, Aralık ayının, Ethereum (ETH) ve Dogecoin (DOGE) ile beraber dijital varlık piyasalarına ralli getirebileceğini söyledi.

Analist, USD’yi diğer fiat para birimlerinden oluşan bir sepetle karşılaştıran dolar endeksinin (DXY) kripto para piyasaları için bir yükseliş sinyali verdiğini söylüyor. Daha zayıf bir DXY, çoğu varlık için genellikle daha yüksek fiyatlara işaret eder. Bennett, DXY’nin henüz başarısız bir çıkış yapmış olabileceğini ve şimdi aşağı yönlü bir momentumla karşı karşıya olabileceğini belirtiyor.

“DXY, Aralık ayında bir kripto rallisi için iyi görünüyor.”

FFXJpBdXIAkGDS1


Bennett ayrıca kripto paraların toplam piyasa değeri (TOTAL) grafiğine de bakıyor. Ona göre, TOTAL büyük bir aşağı inen takozun sonuna yaklaşıyor. Ayrıca yükselen göreli güç endeksi (RSI) ile aşağı yönlü fiyat hareketi arasında bir farklılığa dikkat çekiyor. Düşüş trendi sırasında yükselen bir RSI, genellikle yükselişin tersine döndüğünün bir ipucu olarak yorumlanır.

“Gün içi grafiklerde gelişen TOPLAM düşen kama ve boğa ayrışması var. Göz önünde bulundurulması gereken bir şey.”

Ethereum’a bakan analist, gelecek ayın dünyanın en büyük ikinci kripto parası için iyi göründüğünü söylüyor. Bennett, ETH’nin “Aralık ayında iyi bir performans sergilemeye hazır olduğunu” söyledi.

Bennett’e göre Dogecoin (DOGE) da yaşanacak rallilere katılacak.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner